Головна / Всі публікації / 24, Квітень 2019
Ср, Квітень, 24, 2019

Інтернет-видання «Освіта.ua» здійснило наукометричний моніторинг суб’єктів науково-видавничої діяльності України за показниками бази даних SciVerse Scopus, на підставі якого склав рейтинг українських закладів вищої освіти. Згідно цього рейтингу Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки опинився на 23 позиції. У своєму активі виш має 28 пунктів за індексом Гірша.

Повний рейтинг українських закладів вищої освіти можна подивитися...

Ср, Квітень, 24, 2019
Ярослав Поліщук «Гібридна топографія. Місця й не-місця в сучасній українській літературі»

На факультеті філології та журналістики СНУ імені Лесі Українки відбулася презентація книжки Ярослава Поліщука «Гібридна топографія. Місця й не-місця в сучасній українській літературі».

Модерувала захід кандидат філологічних наук, доцент Олена Маланій.

Привітав гостя декан факультету Юрій Громик.

...

Ср, Квітень, 24, 2019

Рішення про створення відділу міжнародної освіти схвалено вченою радою СНУ імені Лесі Українки 23 квітня під час розгляду питання про організацію міжнародної діяльності в університеті. Проект ухвали з цього питання представив ректор Ігор Коцан, який і головував на засіданні.

Окрім нового структурного підрозділу, який опікуватиметься іноземними студентами в університеті, було прийнято рішення й про перерозподіл посадових обов’язків між проректорами у напрямі міжнародної...