Головна / Всі публікації / 23, Квітень 2019
Вт, Квітень, 23, 2019
Академія розвитку

В Академії розвитку стартував курс «Правове письмо: цивільні справи», зініційований Волинською правничою школою для усіх зацікавлених студентів-третьокурсників юридичного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Лектор – суддя у відставці Апеляційного суду Волинської області Оксана Григорівна Завидовська-Марчук.

Увесь курс поділений на чотири блоки: про позивну заяву (визначення підсудності справи, ціни позову, виклад обставин...

Вт, Квітень, 23, 2019

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» упродовж квітня–червня проводить серед науково-педагогічних працівників, студентів закладів вищої освіти опитування на тему «Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії».
Дослідження відбувається на умовах повної анонімності.
Науково-педагогічні працівники можуть заповнити...

Вт, Квітень, 23, 2019
«Волинь–Університет–ОДЮСШ»

21 квітня відбувся 2-й фінальний тур чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд Суперліги сезону 2018/19. На ігровому майданчику зустрілися «Хімік» (м. Южне) та «Волинь–Університет–ОДЮСШ» (м. Луцьк). Запекле протистояння волейболісток завершилося перемогою команди «Хімік». Лучанки поступилися з результатом 3:1 та посіли третю сходинку в підсумковій таблиці.
Вітаємо команду, головного тренера Богуслава Галицького та його помічників із бронзовою нагородою чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд Суперліги сезону 2018/19!

...

Вт, Квітень, 23, 2019

Вітаємо наших трьох випускників і їхніх керівників із отриманням грамот у Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт відповідно до листа Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України № 2.1/10-408 від 06.03.2017 р., який відбувся 28–29 березня в Одеському національному політехнічному університеті зі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». На конкурс було подано 131 роботу із провідних закладів вищої освіти. 

...