Головна / Всі публікації / 19, Квітень 2019
Пт, Квітень, 19, 2019

Ти студент українського вищого навчального закладу, береш активну участь у громадському житті і хочеш навчатись у Німеччині? Тоді подай заявку на стипендію GFPS (www.gfps.org)!

Стипендійна програма для українців у Німеччині пропонує:

• щомісячну стипендію в розмірі 735 євро;

...

Пт, Квітень, 19, 2019

FLTA Program – програма з викладання української мови у провідних вищих закладах освіти США тривалістю 9 місяців для викладачів-початківців і молодих фахівців віком до 30 років, які спеціалізуються з лінгвістики, української літератури, перекладацьких студій, комунікацій, журналістики, американських студій, викладання англійської мови.

Коло обов’язків учасників програми включає викладання й асистенцію у викладанні української мови; студіювання у кожному семестрі мінімум...

Пт, Квітень, 19, 2019
Міжнародна науково-практична конференція «Залучення учнів до здорового способу життя та популяризація варіативних модулів навчальної програми з фізичної культури через Усеукраїнський проект "JuniorZ"»

15–16 квітня на базі Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти та Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Залучення учнів до здорового способу життя та популяризація варіативних модулів навчальної програми з фізичної культури через Усеукраїнський проект "JuniorZ"».

Це були два яскраві й емоційні дні для 147 учасників із 18...

Пт, Квітень, 19, 2019

Програма Fulbright Scholar Program передбачає стипендії для проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо тривалістю від трьох до дев’яти місяців.

У конкурсі можуть брати участь кандидати та доктори наук; діячі культури, фахівці з бібліотекарства, журналісти, юристи, дослідники без наукового ступеня – з досвідом роботи не менше п’яти років і наявними публікаціями у вітчизняних й/або іноземних наукових фахових...