Головна / Всі публікації / 18, Квітень 2019
Чт, Квітень, 18, 2019
Презентація монографії «Мости Олега Лишеги»

Олег Лишега. Знаковий український модерний поет другої половини ХХ ст., драматург, перекладач. Доторкнутися до витонченого естетизму творчості Майстра, яка спонукає до міркувань, мали змогу студенти факультету філології та журналістики СНУ імені Лесі Українки сьогодні, 18 квітня. Цього дня в університет завітали український письменник і літературознавець Василь Ґабор і доктор філологічних наук, професор Тарас Пастух, який презентував присутнім монографію «Мости Олега Лишеги».

...

Чт, Квітень, 18, 2019

Генеральне Консульство Республіки Польща у Луцьку повідомляє про проведення XXIX Східної літньої школи у період з 28 червня по 28 липня, організованої студіями Східної Європи Варшавського університету.

Школа призначена для учасників із країн Центральної та Східної Європи, Балкан, Росії, Середньої Азії та Кавказу. Її мета – ознайомлення з наукою, новим середовищем і видатними науковцями, здобуття досвіду роботи із засобами архівів і бібліотек Польщі. Школа не надає...

Чт, Квітень, 18, 2019
Факультет інформаційних систем, фізики та математики

12–14 квітня мандрівники групи КНІТ–23 факультету інформаційних систем, фізики та математики СНУ імені Лесі Українки на чолі з куратором, доцентом кафедри диференціальних рівнянь Ніною Падалко побували на чудовій триденній екскурсії мальовничим Поділлям.

Першою зупинкою стала печера Кришталева в селі Кривче. Хоча ні грама кришталю в печері немає, вона отримана назву «Кришталева» (або «Кристальна») завдяки гіпсовим утворенням – різнокольоровим кристалам. Загальна довжина розвіданих на сьогодні ходів печери – близько 23 км. Довжина туристичного маршруту – 2,5 км.
Наступна точка...