Головна / Всі публікації / 17, Квітень 2019
Ср, Квітень, 17, 2019

Це ще один важливий крок у рамках роботи Фонду енергоефективності. На цьому наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко під час презентації запуску Програми з підготовки енергоаудиторів у НТУУ КПІ ім. І. Сікорського.

Урядовець нагадав, що саме в цьому виші у 2017 році Президент України Петро Порошенко підписав два дуже важливих закони – «Про Фонд енергоефективності» та «Про енергоефективність будівель», які...

Ср, Квітень, 17, 2019

17 квітня на зустріч зі студентами та викладачами СНУ імені Лесі Українки завітала народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради у закордонних справах Ганна Гопко. Темою зустрічі стали різні аспекти субʼєктивізації України на міжнародній арені.
Опісля короткої розповіді про свій візит на Рівненщину та спілкування зі студентами Національного університету «Острозька академія» Ганна Миколаївна запропонувала перейти до формату запитання-відповідь.
Студентів передовсім цікавила думка гості про членство України в Європейському Союзі та НАТО; хто повинен розв’язувати питання вступу в ЄС та Північноатлантичний альянс: народ чи влада; що дав...

Ср, Квітень, 17, 2019

16 квітня на базі Національного університету фізичного виховання і спорту України відбулися Всеукраїнські студентські ігри–2019 з чирлідингу.

Команда студентів факультету фізичної культури, спорту та здоров’я у складі Оксани Давидчук (ФК-1.4О), Анастасії Бобицької (ФКіС-11), Ярини Торчинської (ФК-1.5О), Яни Кольцової (ФК-1.4О), Яни Колошви (ФК-1.4О), Аліни Павчук (ФКіС-12) посіла ІІІ місце в номінації «Сhirndes...

Ср, Квітень, 17, 2019

16 квітня у конференц-залі головного корпусу СНУ імені Лесі Українки відбулося чергове засідання ректорату за участі проректорів, начальників структурних підрозділів, деканів, представників студентського самоврядування під головуванням ректора Ігоря Коцана.

На порядку денному колектив заслухав доповіді про стан і перспективи розвитку Навчально-наукового центру післядипломної освіти та підготовку й проведення в університеті Фестивалю науки.

...
Ср, Квітень, 17, 2019

11–18 липня 2019 року на базі практик спортивно-оздоровчого табору «Гарт» СНУ імені Лесі Українки відбудеться Трансєвропейська школа з фізики та високих енергій (TESHEP) за участі провідних дослідників України, Франції, Угорщини, Німеччини, Польщі, Румунії тощо.

Мета школи полягає у залученні наукової молоді зі Східної та Центральної Європи до вирішення питань фізики високих енергій та Великого андронного колайдера, розвитку нового партнерства і співпраці між...