Головна / Всі публікації / 12, Квітень 2019
Пт, Квітень, 12, 2019
Факультет культури і мистецтв СНУ імені Лесі Українки

12 квітня на факультеті культури та мистецтв відбулася IV Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми розвитку українського мистецтва: культурологічний, мистецтвознавчий, педагогічний аспекти». На початку заходу хвилиною мовчання вшанували нині покійного декана факультету Андрія Миколайовича Гордійчука – ідейного натхненника й організатора цієї конференції.

На пленарному засіданні кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри історії, теорії мистецтв та виконавства нашого університету Ольга Коменда поділилася зі студентами та викладачами своїми міркуваннями про...

Пт, Квітень, 12, 2019
Факультет культури і мистецтв СНУ імені Лесі Українки

10 квітня в рамках тижня факультету культури і мистецтв Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбувся круглий стіл «Креативність і культура». У заході взяли участь студенти, магістранти кафедри культурології та хореографічного мистецтва СНУ, учні й учителі загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів с. Лище та Луцького навчально-виховного комплексу № 9. Модератор – кандидат філософських наук, доцент Таміла Пригода.

Під час роботи круглого столу було розкрито креативні (культурні) індустрії як ознаки нової креативної економіки; фінансові переваги...

Пт, Квітень, 12, 2019

У зв’язку із закінченням терміну дії персонального складу Наукової ради МОН та персонального складу її секцій за фаховими напрямами МОН, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 09.07.2018 р. № 740 «Про оновлення персонального складу секцій за фаховими напрямами Наукової ради МОН та часткового набору до персонального складу секцій за фаховими напрямами Експертної ради МОН», відбувся конкурсний відбір експертів до складу секцій за фаховими напрямами Наукової ради МОН України. 

Відповідно до зазначеного вище наказу, члени робочої групи з проведення конкурсного...

Пт, Квітень, 12, 2019
Студентська Спартакіада та Спартакіада професорсько-викладацького складу та працівників університету

11 квітня у СНУ імені Лесі Українки відбулись урочистості з нагоди підведення підсумків студентської Спартакіади та Спартакіади професорсько-викладацького складу та працівників університету. 

Переможцем студентської Спартакіади стала команда факультету історії, політології та національної безпеки. На ІІ місці – команда географічного факультету, на ІІІ – факультету інформаційних систем, фізики та математики.
За підсумками Спартакіади професорсько-викладацького складу та працівників університету, бронзовим призером стала команда географічного факультету; команда факультету...