Головна / Всі публікації / 11, Квітень 2019
Чт, Квітень, 11, 2019
Факультет культури і мистецтв СНУ імені Лесі Українки

Мабуть, немає жодної людини, яку б залишив байдужою танець. Саме він наповнює тіло енергією, створює настрій, привносить у буденність нові та яскраві фарби, змушує посміхатись і любити життя. Особливе місце належить латино-американським танцям. Грайливі, веселі, неймовірно ефектні, з унікальним характером і позитивною запальною енергетикою, граційні та динамічні… Про них можна багато писати, але краще прийти та спробувати їх станцювати!

Поринути у ритм латино-...

Чт, Квітень, 11, 2019
Факультет культури і мистецтв СНУ імені Лесі Українки

9 квітня на факультеті культури та мистецтв Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбувся цікавезний тренінг з анімації, настільки практичний, жвавий і насичений, що присутнім, мабуть, захотілося одразу ж влаштовувати свята, вечірки, ранки і для діток, і для дорослих.

Модератор зустрічі – викладач Волинського коледжу культури і мистецтв імені І. Ф. Стравінського Тетяна Гайдукова. Тетяна Миколаївна – неймовірний фахівець у цій, здавалося б,...

Чт, Квітень, 11, 2019
І Міжнародна науково-практична конференція «Виклики та парадокси соціальної взаємодії в постмодерному світі: лінгвістичний і психологічний аспекти»

11 квітня в бібліотеці Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбулося відкриття І Міжнародної науково-практичної конференції «Виклики та парадокси соціальної взаємодії в постмодерному світі: лінгвістичний і психологічний аспекти».

Із початком роботи заходу усіх присутніх привітала проректор з науково-педагогічної роботи, євроінтеграції та роботи зі студентами, кандидат філологічних наук, доцент кафедри прикладної лінгвістики Анна Данильчук...

Чт, Квітень, 11, 2019
Загальноміська акція «Ековесна–2019»

 11 квітня студенти та працівники Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки взяли участь у загальноміській акції «Ековесна–2019»: білили дерева, бордюри, прибирали сміття та гілля на територіях, що закріплені за закладом вищої освіти.

Факультети іноземної філології та фізичної культури, спорту та здоров’я прибирали територію прибережної смуги річки Сапалаївка та навколо стадіону. Студенти факультетів економіки та...

Чт, Квітень, 11, 2019
Зустріч із видатним сином Волині – засновником «Розмаю» Леонідом Кужелюком

Нині в Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки триває тиждень факультету культури і мистецтв. Увесь тиждень переповнений різноманіттям заходів, які організовують викладачі спільно зі студентами. До факультету навідуються знані в мистецькому колі виконавці, початківці, педагоги й учні коледжів, загальноосвітніх і музичних шкіл міста й області. Але найяскравішою подією тижня, на нашу думку, стала зустріч із талановитою, непересічною особистістю, засновником і багаторічним керівником фольклорного ансамблю «Розмай» Леонідом Кужелюком.

Гучними оплесками та...