Головна / Всі публікації / 9, Квітень 2019
Вт, Квітень, 9, 2019
Факультет міжнародних відносин

Чим найбільше пишаються фахівці будь-якої сфери? Звісно, результатом своєї роботи. А чим пишаються викладачі? Авжеж, своїми випускниками. Пропонуємо вам інтерв’ю з випускницею спеціальності «Міжнародна інформація» факультету міжнародних відносин Аревік Саргсян.
Вірменка за національністю стала своєю в Україні, відвідала безліч країн і все ж таки зуміла реалізувати себе в уже рідному Луцьку. Нині Аревік працює безпосередньо за здобутим фахом.

...

Вт, Квітень, 9, 2019
Факультет культури і мистецтв СНУ імені Лесі Українки

Тиждень факультету культури і мистецтв Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки розпочався зустріччю з директором Волинської обласної філармонії Сергієм Єфіменко, яка відбулася 8 квітня.

Сергій Іванович у невимушеній атмосфері поспілкувався зі студентами та викладачами факультету. Директор філармонії поділився з присутніми своїм занепокоєнням щодо розвитку української культури, музики, мови, патріотизму, що закладено в понятті «престиж професії...

Вт, Квітень, 9, 2019
Фінал Усеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із «Управління проектами і програмами»

5 квітня в Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки відбувся фінал Усеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із «Управління проектами і програмами».

У рамках ІІ підсумкової науково-практичної конференції було презентовано 12 робіт 15 конкурсантів з 11 закладів вищої освіти України.

У роботі галузевої...