Головна / Всі публікації / 8, Квітень 2019
Пн, Квітень, 8, 2019
XIV Міжнародна науково-практична конференція «Якубинська наукова сесія»

5 квітня у м. Харкові відбулася XIV Міжнародна науково-практична конференція «Якубинська наукова сесія», присвячена 90-річчю від дня народження засновниці Харківської соціологічної школи Олени Якуби.

Доповіді складалися з двох частин: перша присвячена спогадам про українського соціолога, організатора соціологічної науки й освіти в колишньому СРСР та Україні, а також про колег, які творили науку разом із Оленою Олександрівною; під час другої представлено різноманітні...

Пн, Квітень, 8, 2019
Факультет культури і мистецтв СНУ імені Лесі Українки

Піаніст, педагог, лауреат міжнародних конкурсів, член Міжнародної асоціації піаністів-педагогів Ukr-EPTA, засновник і художній керівник камерного ансамблю «Weber Ensemble Kyiv» Роман Рєпка взяв участь у навчально-методичному семінарі «Інструктивно-художній матеріал як основа формування виконавської вправності музиканта». Захід відбувся 8 квітня у рамках тижня факультету культури і мистецтв Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Послухати...

Пн, Квітень, 8, 2019
Благодійна «IMPREZA LUBARTA»

Вишукане вбрання, червона доріжка, різножанрова музика і, звичайно ж, танці з хореографічними майстер-класами – саме так в обласному центрі Волині провели благодійний бал «IMPREZA LUBARTA».

5 квітня у Музеї сучасного мистецтва Корсаків відбувся X благодійний бал у рамках Усеукраїнської акції «Серце до серця». Як зазначає головний координатор ВБФ «Серце до серця» у Волинській області Ангеліна Дацюк, усі зібрані кошти спрямовуються на закупівлю кардіологічного медичного...