Головна / Всі публікації / 2, Квітень 2019
Вт, Квітень, 2, 2019

На базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки триває Усеукраїнський конкурс студентських наукових робіт 2018/2019 навчального року зі спеціальності «Управління проектами та програмами». Після розгляду апеляцій оргкомітетом конкурсу сформовано новий рейтинговий список учасників.

Вт, Квітень, 2, 2019

Упродовж вересня 2018 р. – лютого 2019-го доцент кафедри міжнародних комунікацій та політичного аналізу (за сумісництвом) Олена Кузьмич проходила наукове стажування у Лодзькому університеті технологій, яке реалізовувалось у рамках стипендіальної програми Вишеградського фонду в співпраці з дослідниками Департаменту автоматики, біомеханіки та мехатроніки під керівництвом професора Яна Аврейцевіча.

Під час стажування відвідано науково-дослідні лабораторії у вимірювальному...