Головна / Всі публікації / 1, Квітень 2019
Пн, Квітень, 1, 2019
Круглий стіл «Реалізація інклюзивної освіти в Україні: здобутки, проблеми та перспективи»

29 березня в режимі скайп-зв’язку відбувся круглий стіл «Реалізація інклюзивної освіти в Україні: здобутки, проблеми та перспективи» в рамках ХІІ Міжнародної студентської інтернет-конференції «Спорт та сучасне суспільство», організованої Національним університетом фізичного виховання і спорту України.

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки представляли викладачі кафедри теорії фізичного виховання, фітнесу та рекреації і кафедри філології та...

Пн, Квітень, 1, 2019
Академія розвитку

У Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки розпочала свою діяльність «Академія розвитку» – центр організації дуальної освіти.

Висловлюємо вдячність викладачам і студентам факультету економіки та управління, зокрема декану, доктору економічних наук, професору Любові Григорівні Ліпич, за підтримку та допомогу в організації цікавого та корисного заходу!

...

Пн, Квітень, 1, 2019
Факультет філології та журналістики СНУ імені Лесі Українки

У четвер, 28 березня, для студентів факультету філології та журналістики провели лекцію «Вибори і журналіст: чому це важливо?». Волинські журналістки Аріна Крапка та Марія Доманська презентували громадський рух «Чесно» в контексті виборчого дискурсу.

Під час зустрічі Аріна Крапка говорила про важливість брати участь у громадському житті, про фейки, які варто перевіряти навіть найдосвідченішому аналітику. Без жодної з ознак дискримінації зазначила, що сучасна молодь має...