Чт, Квітень, 25, 2019
Візит ректора Ігоря Коцана

На початку квітня ректор СНУ мені Лесі Українки Ігор Коцан перебував у Республіці Польща у складі делегації Спілки ректорів вищих навчальних закладів України у рамках проекту Варшавської політехніки «Польсько-українська співпраця представницьких організацій ректорів задля вдосконалення діяльності закладів вищої освіти», який реалізується Фундацією польських ректорів і Спілкою ректорів вищих навчальних закладів України за рахунок коштів Міністерства науки і вищої освіти Республіки Польща та під патронатом Міністерства освіти і науки України. ...

Чт, Квітень, 25, 2019

За кілька днів православні християни святкуватимуть головне свято богослужебного року, встановленого на честь Воскресіння Ісуса Христа – Великдень.

Пасха – найдавніше християнське свято, що символізує перемогу добра, силу віри, чистоту душі, помислів, прагнень і розуму. У цей день усі віряни відкривають свої серця для щирої молитви та подяки Господу за його любов і заступництво.
Бажаю кожній українській родині віри в перемогу, надії на щасливе майбутнє, любові до ближнього свого! Миру вам, благополуччя та добробуту. Хай ваші серця сповнюються надією на всеосяжну любов і милість...

Чт, Квітень, 25, 2019

Зовсім недавно віряни вітали одне одного відомим українським віншуванням, де були слова: «За тиждень – Великдень!». Тиждень минув і настає довгоочікувана пора одного з найвеличніших християнських і зокрема православних свят, коли все – урочисте служіння у храмах Божих, буяння весняної природи, пишні паски та різнобарв’я крашанок – нагадує нам про Святе Таїнство Світлого Воскресіння Христового.
Я щиро вітаю колектив Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки з Великоднем. Зичу міцного здоров’я, мирного та ясного неба, щастя, достатку, успіхів, довгих і змістовних років життя, єдності в ім’я України.
Христос Воскрес – воскресне...

Чт, Квітень, 25, 2019
14 акція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» «Дитяче серденько, живи»

1–30 квітня в Україні проходить 14 акція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» «Дитяче серденько, живи». Студенти Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки та небайдужа молодь не залишились осторонь і відгукнулися на ініціативу третьокурсника факультету психології та соціології, волонтера Дмитра Черниха. Отож 25 квітня усі охочі завітали в Академію розвитку на благодійну гру «Мафія». Зібрані під час заходу кошти будуть передані для закупівлі кардіологічного обладнання у дитячі лікарні.

...

Чт, Квітень, 25, 2019
Факультет культури та мистецтв

Напередодні Великодня студенти кафедри образотворчого мистецтва факультету культури та мистецтв СНУ імені Лесі Українки та Волинського коледжу культури та мистецтв імені І. Ф. Стравінського зібралися на спільний майстер-клас, щоб створити пасхальні подарунки для мешканців Луцького геріатричного пансіонату.

Молодь писала писанки та майстрували великодніх птахів. А наступного дня завітала з подарунками в геріатричний пансіонат і долучились до арт-терапевтичного заняття із...

Сторінки