Пт, Лютий, 8, 2019

8 лютого святкову естафету вручення дипломів про вищу освіту в Лесиному університеті продовжили на факультеті міжнародних відносин. Цього дня випускниками стало 42 особи, 14 із яких отримали диплом із відзнакою.

Нині дипломовані фахівці – магістри з таких освітньо-професійних програм: «Міжнародні економічні відносини», «Міжнародні відносини», «Міжнародна інформація та суспільні комунікації», «Регіональні студії», «Консолідована інформація» й «Управління проектами».
Звертаючись до випускників, декан факультету Сергій Федонюк зазначив, що міжнародні відносини – це такий напрям...

Пт, Лютий, 8, 2019

У Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки триває вручення дипломів випускникам магістратури. Сьогодні дипломи отримали студенти факультету філології та журналістики. Захід відбувся у бібліотеці вишу.

Під час урочистості в залі лунало чимало теплих і щирих слів від завідувачів кафедр, викладачів та випускників факультету. В них були і сум, і надія, і радість, і гордість, і навіть сльози. Адже за словами однієї з випускниць, факультет став для...

Пт, Лютий, 8, 2019

22 лютого 2019 р. з 11.00 до 17.00 на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки проходитиме інформаційний день із представлення тематик конкурсів програми «Горизонт 2020», які заплановані на період 2019-2020, а також відбудеться практичний тренінг з пояснення основних процедур пошуку партнерів і підготовки проектів.

Основні теми презентацій:

  • генерування проектної ідеї та формування концепції проекту;
  • ознайомлення з пріоритетами конкурсів на...