Ср, Лютий, 6, 2019

До участі у бізнес-турнірі «Стратегія фірми–2019» запрошують учнів 8–11 класів, учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, студентів закладів вищої освіти, учителів, викладачів закладів вищої освіти. Захід проходитиме окремо у трьох лігах: учнівській, студентській і лізі наставників.

Переможці та фіналісти турніру та заклади освіти, в яких вони навчаються, будуть нагороджені дипломами, грамотами та призами.

...
Ср, Лютий, 6, 2019

Триває прийом документів на конкурс з обрання членів Наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій – податися можна до 14 березня 2019 року включно. Оголосити результати планують на початку травня.

Конкурс проводиться для того, щоб замінити 12 членів Наукового комітету Нацради, термін повноважень яких закінчується 9 серпня 2019 року. За підсумками конкурсу також буде оновлено склад резерву – 10 осіб, обраних 30 травня 2017-го. Резерв потрібен...

Ср, Лютий, 6, 2019

Оприлюднено новий рейтинг вітчизняних закладів вищої освіти від Webometrics станом на січень 2019 року, згідно з яким Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки на 73 позиції.

Рейтинг Webometrics за допомогою незалежних веб-індикаторів і науково обґрунтованої моделі опосередковано оцінює всі аспекти діяльності ЗВО: наукову, навчальну, культурну, соціальну, спортивну тощо. Тобто, змістовну й інформаційну активність сайту університету.

...