Чт, Лютий, 28, 2019

28 лютого на зустріч зі студентами Лесиного університету завітали учасники ініціативної групи всеукраїнського мандрівного волонтерського проекту «Будуємо Україну разом», аби розповісти про свою діяльність і залучити молодь до  цього соціального проекту.

Варто зазначити, що восени минулого року Департамент сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради подав заявку на участь у соцпроекті «Будуємо Україну разом» і потрапив у двадцятку фіналістів із понад 60 міст-учасників...

Ср, Лютий, 27, 2019

У СНУ імені Лесі Українки відбулася лекція відомого футболіста та тренера Мирона Маркевича «Перспективи та сучасні тенденції розвитку футболу в Україні» щодо перспектив європейського й українського футболу, а також нових тенденцій у розвитку спорту.

У Центрі культури та дозвілля зібралася повна зала студентів і викладачів. Представив поважного гостя ректор університету Ігор Коцан. Ігор Ярославович за значимістю та заслугами порівняв Мирона Маркевича з Валерієм...

Ср, Лютий, 27, 2019

Після трьох місяців інтенсивного вивчення арабської мови нова група (а це студенти, працівники, лучани) успішно пройшла спеціальну програму вивчення арабської мови як іноземної й отримала сертифікати.

Слухачі поглиблювали свої знання про арабську культуру та цивілізацію, історію арабських країн, звичаї та традиції сходу. Крім того, вони брали участь у семінарах про арабське країнознавство та дивились арабське кіно.

...

Вт, Лютий, 26, 2019

20 лютого відбулася зустріч студентів факультету іноземної філології СНУ імені Лесі Українки з волонтеркою Корпусу миру США в Україні Шоу Еймі Рейн. Організатори зустрічі – профконсультант відділу молодіжної політики та соціальної роботи Тетяна Кулик у співпраці з Волинським обласним центром зайнятості.

Зустріч була присвячена обговоренню тем, актуальних для студентів-старшокурсників: як правильно написати й оформити резюме; як підготуватися до співбесіди при прийомі на...

Сторінки