Ср, Січень, 16, 2019

Студентів та аспірантів СНУ імені Лесі Українки запрошують взяти участь в осінній школі «Історична політика, конфлікти пам’яті, подолання минулого у Грузії, Росії, Білорусі, Україні та Молдові».

Цьогоріч осінню школу організовує в рамках програми DAAD «Діалог Схід–Захід» Молдова-Інститут Лейпциг (MIL) у співпраці з факультетом історії та філософії Державного університету Молдови (USM) та Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича.

...
Вт, Січень, 15, 2019

15 січня в університеті відбулося перше у новому році засідання ректорату за участю ректора, проректорів, деканів факультетів і начальників структурних підрозділів.

На порядок денний було винесено чотири питання: затвердження програми Днів Лесі України, аналіз проведених тендерних закупівель у 2018 році, план використання коштів у 2019 році й заслухано інформацію про результати діяльності органу студентського самоврядування.

...

Вт, Січень, 15, 2019

Щороку випускники СНУ імені Лесі Українки, які закінчують навчання за спеціальністю 014 «Середня освіта» та працевлаштовуються у загальноосвітні навчальні заклади, мають право на отримання одноразової адресної грошової допомоги.

Одноразову адресну грошову допомогу в розмірі п’ятикратного прожиткового мінімуму буде надано випускникам Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, які:

...

Чт, Січень, 10, 2019

9 січня на 61 році життя не стало нашого колеги, завідувача кафедри прикладної математики та інформатики, професора Михайлюка Віктора Олексійовича.

Віктор Олексійович з 1987 року працював у Луцькому державному педагогічному інституті імені Лесі Українки. Спочатку – завідувачем лабораторіями кафедри математики,  потім – старшим викладачем, доцентом кафедри прикладної математики, завідувачем кафедри прикладної математики та інформатики.  У 2014 році захистив дисертацію на...

Нд, Січень, 6, 2019

У переддень Різдва Христового Ви переступили поріг свого 80-ліття. Проте цей солідний, здавалось би, вік – лише дата в паспорті. Душею Ви залишаєтеся таким же молодим, енергійним, сповненим креативних ідей, як і в роки, коли були деканом хімічного факультету. Таким, як Ви не буває 80 – буває лише вчетверте 20.

Тож прийміть наші щирі вітання з ювілеєм! Бажаємо Вам міцного здоров’я, мирного і ясного неба, щастя, надійного добробуту, вічної душевної молодості, довгих і...

Сторінки