Головна / Всі публікації / 6, Грудень 2018
Чт, Грудень, 6, 2018

Попрощатись із деканом хімічного факультету СНУ імені Лесі Українки Олегом Васильовичем Парасюком можна буде сьогодні з 19:00 у нижньому храмі Кафедрального собору Святої Трійці (Градний узвіз, 1, м. Луцьк).

Похорон відбудеться 7 грудня о 12:00 у верхньому храмі собору.

Чт, Грудень, 6, 2018

На 50 році передчасно обірвалося життя декана хімічного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, провідного науковця, люблячого чоловіка і батька трьох малолітніх дітей, Олега Васильовича Парасюка. Колектив факультету глибоко сумує з приводу трагічної втрати та висловлює щирі співчуття родині.
Олег Васильович народився 11 липня 1969 року у с. Вишнівчик Перемишлянського району Львівської області. У 1985 році закінчив середню школу № 44 м. Львова і цього ж року вступив на хімічний факультет Львівського державного університету імені Івана Франка, який закінчив у 1991 році. Під час навчання у 1988–89 роках був призваний...

Чт, Грудень, 6, 2018

Немає слів, щоб висловити співчуття з приводу неочікуваної смерті людини, котра заслуговує на найкращі слова поваги і шани.
Пішов із життя Олег Парасюк – чоловік, який своїми вчинками, любов’ю і турботою був опорою для сім’ї, своїм розумом і талантом виховав не одне покоління студентів.
Як декан хімічного факультету згуртовував викладацький колектив.
Невблаганна смерть часто забирає кращих – тих, котрі могли ще багато зробити, принести чимало користі справі, якій присвятили своє життя.
Передчасна смерть Олега Васильовича – втрата для рідних і близьких, для колег і студентів.
Висловлюємо слова глибокої скорботи і розділяємо біль та...

Чт, Грудень, 6, 2018

Сумною звісткою стало повідомлення про передчасну смерть талановитого вченого-хіміка, знаного науковця, прекрасного сім’янина, батька, чесної і порядної людини, декана хімічного факультету Олега Васильовича Парасюка.
Ректорат, колектив університету глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою. Світлий спогад про педагога й ученого Олега Васильовича Парасюка назавжди залишиться у його рідних, друзів, колег, студентів.
Вічна пам’ять…