Головна / Всі публікації / 5, Грудень 2018
Ср, Грудень, 5, 2018

Назва та місце знаходження організації, що передає в оренду приміщення:

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, за адресою:  м. Луцьк, вул. Шопена, 24.

Назва об'єкта та місце знаходження:

...

Ср, Грудень, 5, 2018

Інформаційною системою «Вступ.ОСВІТА.UA» складений рейтинг закладів вищої освіти за кількістю осіб, зарахованих на навчання за кошти державного бюджету, згідно з яким Східноєвропейський національний університет опинився на 16 місці. Цьогоріч на бюджет у Лесин виш зарахували 617 осіб, на контракт – 688. Конкурс на одне бюджетне місце – 11,61.

У рейтингу враховувались усі особи, які зараховані на навчання за кошти державного бюджету на перший курс, для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної середньої...

Ср, Грудень, 5, 2018

«Європейська ліга професійного розвитку» спільно з Економічним Університетом у місті Краків та Малопольською  школою державного управління м. Краків організовує міжнародне науково-педагогічне стажування із одночасною участю у міжнародній науково-практичній конференції для педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти І–IV рівнів акредитації незалежно від форм власності за темою «Нові та інноваційні методи викладання». Дати проведення: 04 лютою – 22 лютого 2019 року.

...

Ср, Грудень, 5, 2018

Захід відбувся 1 грудня 2018 року в рамках офіційного візиту Міністра закордонних справ Республіки Польща Яцека Чапутовіча до України.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін і Міністр закордонних справ Республіки Польща Яцек Чапутовіч разом відкрили захід, який зібрав інтелектуалів обох країн, зацікавлених у пошуку того, що об’єднує суспільства України та Польщі.

...

Ср, Грудень, 5, 2018

У листі № 89/094 від 28.11.2018 р. до учасників Українсько-польського форуму «Волинська платформа діалогу» очільник ГО «Всеукраїнської правозахисної організації “Меморіал” імені Василя Стуса» Степан Кубів висловив вдячність голові Волинської ОДА Олександру Савченку, ректору СНУ імені Лесі Українки Ігорю Коцану і голові волинського осередку «Меморіалу» Олександру Жуку за організацію та підтримку Українсько-польського форму «Волинська платформа діалогу».

У листі зазначено...

Сторінки