Ср, Грудень, 12, 2018

6 грудня на факультеті психології та соціології студенти 22 групи брали участь у воркшопі «Відродження традицій як спосіб збереження цілісності особистості».

Під час воркшопу молодь не лише обговорила традиції, поділилася цікавими фактами, але й кожен студент виготовив для себе традиційну іграшку, котра передається з покоління в покоління і має різні значення у нашому житті – ляльку-мотанку.

...

Вт, Грудень, 11, 2018

4 грудня в навчально-сервісному центрі «А-B Hub» зібралися студенти з десяти факультетів СНУ імені Лесі Українки, аби позмагатися в «Креативному баттлі» – битві активних творчих талановитих людей. Команди об’єдналися для досягнення спільної мети – створення ідеї дизайну приміщення коворкінгу, тем креативних заходів та цікавих стартапів, які переможець матиме змогу втілити у життя у стінах «А-B Hub».

За перше місце змагалися такі факультети: педагогічної освіти та...

Вт, Грудень, 11, 2018

На базі навчально-сервісного центру «А-B Hub» СНУ імені Лесі Українки 4 грудня 2018 року відбувся «Креативний баттл» або битва активних, творчих, талановитих людей.

На території креативного простору команди студентів протягом кількох годин повинні були придумати креативну ідею для її реалізації в хабі і цікаво захистити її. Найкращу ідею серед факультетів запропонувала команда факультету інформаційних систем, фізики та математики.

...
Вт, Грудень, 11, 2018

10 грудня Наукове товариство студентів та аспірантів факультету психології та соціології в рамках благодійного майстер-класу «Новорічне диво» завітало до Луцького базового медичного коледжу.

Учасники майстер-класу мали змогу власноруч виготовити новорічну іграшку з фетру та декупаж із солоного тіста, налаштуватися на новорічну атмосферу й отримати позитивні емоції.

...

Пт, Грудень, 7, 2018

Вражений трагічною звісткою про передчасну смерть декана хімічного факультету університету, члена Наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій Олега Васильовича Парасюка.

Олег Васильович був авторитетним ученим, прекрасним викладачем, людиною з активною громадянською позицією.

Прошу переказати мої найщиріші співчуття рідним...

Сторінки