Головна / Всі публікації / 16, Листопад 2017
Чт, Листопад, 16, 2017

20 листопада 2017 р. розпочинається дистанційний етап Усеукраїнської олімпіади з екології для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 21 грудня 2016 р. № 1587, засновник та організатор наукової першості (Всеукраїнської олімпіади з екології для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти) – Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки...

Чт, Листопад, 16, 2017

У Києві 11 листопада відбулися змагання з черлідингу – RED FOXES CUP 2017 та Кубок Києва, присвячені ювілею Олімпійської танцювальної команди RED FOXES. За результатами змагань магістрантка факультету фізичного виховання, спорту та здоров’я Вікторія Абрамчук у номінації «Cher solo» посіла перше місце.

Готувала до змагань Вікторію тренер, старший викладач кафедри фітнесу і рекреації Венера Кренделєва.

...

Чт, Листопад, 16, 2017

З 13 по 15 листопада відбулася першість із міні-футболу за календарем спартакіади серед професорсько-викладацького складу та працівників СНУ імені Лесі Українки 2017-2018 н. р. Головний суддя змагань ‒ доцент кафедри здоров’я і фізичної культури Андрій Гаврилюк. Участь у змаганнях взяли 5 команд. 

Згідно з результатами ігор за коловою системою, місця розподілились таким чином: 1 місце –...

Чт, Листопад, 16, 2017

Відійшов у Вічність наш колега, перший декан біологічного факультету Володимир Петрович Бенедь. Багато років він працював на природничо-географічному і біологічному факультетах, був заступником декана природничо-географічного факультету, а з 1993 по 2000 рік, після реорганізації природничо-географічного факультету – першим деканом біологічного факультету.

Колектив біологічного факультету висловлює щирі співчуття рідним і близьким Володимира Петровича з приводу важкої...