Головна / Всі публікації / 13, Листопад 2017
Пн, Листопад, 13, 2017

Баскетбольна команда «Старий Луцьк-Університет», у складі якої грає чимало студентів Лесиного вишу та Коледжу технологій, бізнесу та права СНУ імені Лесі Українки стала лідером у своїй групі за територіальним принципом.

Команда Володимира Журжія провела одразу дві гри проти БК «Чернігів».

Перший баскетбольний бій завершився з рахунком 24:10 на користь...

Пн, Листопад, 13, 2017

Упродовж 29 жовтня – 2 листопада 2017 р. в Івано-Франківську відбувся фінальний етап ХІІІ Всеукраїнського турніру юних економістів, участь у якому взяли 22 команди та були запрошені близько 30 членів журі з різних областей України.

До складу журі, поряд із викладачами Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, Київського національного економічного університету, Києво-Могилянської академії, Одеського національного університету імені І. І. Мечникова,...

Пн, Листопад, 13, 2017

10 листопада в рамках тижня факультету філології та журналістики було проведено ток-шоу, темою якого стали  дуже поширені в медіапросторі України та світу явища – хейт та хайп.

Слово хейт походить від англійського hate, що в перекладі означає «ненавидіти», тобто «піддавати щось нищівній та зазвичай суб’єктивній критиці»; хайп має дещо інше значення – «галас, що порушує закони, себто здіймається на порожньому місці та в порожнечі зникає». Часто...

Пн, Листопад, 13, 2017

8 листопада 2017 року команда Коледжу технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки «Профі» у складі Анастасії Котлюк, Павла Ткачука, Тараса Шнита взяла участь у І Всеукраїнському фестивалі кулінарного мистецтва «Букфест-2017», який відбувся в Чернівецькому державному комерційному технікумі.

Конкурс складався з трьох етапів:

...

Пн, Листопад, 13, 2017

Протягом 6–10 листопада 2017 р. в університеті відбулося чимало заходів із нагоди тижня факультету філології та журналістики. Організатори змогли перетворити звичайні будні на свята, створити теплий родинний затишок, запросити в гості відомих людей, а працівники та студенти виявили неабияку ініціативність, артистичні здібності, подиву гідний творчий потенціал, а ще – небайдужість до слова і гарне почуття гумору.

Більшість заходів (що цілком природно) мала мовно-...