Головна / Всі публікації / 7, Листопад 2017
Вт, Листопад, 7, 2017

Поет, прозаїк, перекладач, літературний критик, науковець, педагог, журналіст… Усе це – про члена Національної спілки письменників України, кандидата філологічних наук, доцента, директора Поліграфічно-видавничого дому «Твердиня» Миколи Мартинюка, зустріч із яким (будучи приуроченою до Дня української писемності та мови) відбулася 7 листопада в бібліотеці Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Розпочалося дійство виконанням «Молитви за...

Вт, Листопад, 7, 2017

Осінні канікули, як не дивно, – напружена пора для обдарованої молоді Волині. Адже саме в цей час проходять Всеукраїнські турніри юних науковців, активними учасниками яких є школярі нашого краю. Особливістю цих змагань є не індивідуальна, а командна гра, тому учень, окрім уміння користуватися глибиною власних знань, вчиться ще й прислухатися до думки колег, обговорювати завдання, дискутувати й обирати єдино правильний, на думку команди, розв’язок.

Ювілейний, ХХ...

Вт, Листопад, 7, 2017

14 жовтня 2017 року делегація слухачів Центру арабської мови та культури факультету іноземної філології на чолі з її керівником Ясіном Аджабі відвідала Львівський Ісламський культурний центр імені Мухаммада Асада з метою отримання нових знань із країнознавства держав арабського світу, пізнання культури і звичаїв мусульман, а також налагодження міжкультурного діалогу.

Без усього цього неможливо опанувати арабську мову, оскільки її необхідно не тільки вчити, але й...