Головна / Всі публікації / 1, Листопад 2017
Ср, Листопад, 1, 2017

Нині на теренах України відбуваються матчі чемпіонату з баскетболу у Першій лізі (чоловіки). На першому етапі 27 команд учасників розподілені на чотири групи за територіальним принципом. Команди, що посядуть перші два місця у кожній із груп, розігруватимуть медалі чемпіонату України у Першій лізі. На другому етапі гратимуть за системою плей-оф, до двох перемог.

Стартовий матч для луцької команди «Старий Луцьк-Університет» відбувся 28 жовтня. Суперниками наших земляків стала БК «Маяк» (м. Сарни). Гра завершилася з рахунком 81 – 87 на користь гостей.

...
Ср, Листопад, 1, 2017

Аспірантка факультету педагогічної освіти та соціальної роботи Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Світлана Мілінчук, за підтримки професора Анни Лякішевої, виграла міні-грант на реалізацію проекту в стінах факультету педагогічної освіти та соціальної роботи, спрямованого на залучення громадян і місцевої поліції до діалогу, вирішення конкретних проблем у сферах громадського порядку та безпеки, дотримання прав людини в рамках програми ПОЛіС.

...

Ср, Листопад, 1, 2017

З 1 листопада 2017 року відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №1286 від 19.09.2017 року Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки отримав доступ до наукометричної бази даних Scopus. 

Адреса доступу: https://www.scopus.com

Доступ забезпечується в мережі...