Головна / Всі публікації / 1, Вересень 2017
Пт, Вересень, 1, 2017

На адресу Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки надійшов лист-подяка від Громадської організації «Центр освіти “Університет третього віку”».

У листі висловлюється подяка ректору Ігорю Коцану за допомогу в проведенні І Міжнародного фестивалю літньої сеньйоріади «Спорт для всіх заради здоров’я», який відбувся на стадіоні «Спортивне ядро» 23–25 серпня 2017 року.

...

Пт, Вересень, 1, 2017

Грецький Фонд державних стипендій оголосив про 24-у Програму надання стипендій іноземним громадянам (випускникам ВНЗ), яка передбачає участь стипендіатів у 8-мiсячних курсах із вивчення новогрецької мови i культури у 2017–2018 академічному році.

Детальна інформація щодо вказаної програми розміщена на офіційному сайті Фонду державних стипендій Греції: www.iky.gr.

...

Пт, Вересень, 1, 2017

Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції МОН України інформує, що Національний університет Сеула (Республіка Корея) надає президентську стипендію для викладацького складу провідних вищих навчальних закладів країн, що розвиваються, на весняний семестр 2018 року.

До подання заявок на стипендію запрошують охочих отримати вчений ступінь у будь-якій галузі знань, водночас перевага надаватиметься заявникам, якi провадять успішну викладацьку...

Пт, Вересень, 1, 2017

У 2017/2018 академічному році на базі юридичного факультету Братиславського Університету ім. Коменського відкрито нову англомовну дворічну магістерську програму. Вона спрямована, насамперед, на вивчення права Європейського Союзу і міжнародного права. Навчатися за новою програмою матимуть змогу й іноземні студенти.

Докладніша інформація про програму розміщена на веб-сторінці юридичного факультету Братиславського Університету ім. Коменського ...

Пт, Вересень, 1, 2017

Уряд Чеської Республіки пропонує у 2018-2019 академічному році чотири стипендії на навчання на акредитованих освітніх програмах у державних ВНЗ Чеської Республіки. З них:

3 стипендії на навчання на бакалавраті, магістратурі та докторантурі. Мова викладання – чеська (в рамках програми передбачається також однорічний підготовчий курс з вивчення чеської мови і фахової підготовки). ...