Головна / Всі публікації / Вересень 2017
Сб, Вересень, 30, 2017

Традиційно в рамках тижня педагогічного факультету в четвер відзначаємо день кафедри філології та методики початкової освіти. Цього року – 28 вересня. Усі заходи впродовж дня члени кафедри та завідувач – кандидат філологічних наук, доцент Оксана Данилюк провели на найвищому рівні, залучивши справжніх професіоналів у галузі початкової освіти. Досвідчені вчителі та викладачі з ґрунтовною науково-теоретичною та методичною підготовкою за фахом ділилися зі студентами досвідом. Студенти ж проявили творчість, винахідливість та наукові здібності.

...
Пт, Вересень, 29, 2017

28 вересня, в останній четвер місяця у СНУ імені Лесі Українки відбулося засідання вченої ради. Перш ніж перейти до розгляду питань порядку денного, ректор Ігор Коцан з нагоди Дня працівників освіти вручив Катерині Сухомлін, Сергію Федонюку, Оксані Рогач та Ярославу Гошовському подяки Міністерства освіти і науки України.

Продовжилося засідання розглядом справ щодо підготовки наукових і науково-педагогічних кадрів. З цього питання доповів проректор з наукової роботи та...

Пт, Вересень, 29, 2017

27 вересня 2017 року команда коледжу «Іду на Ви» взяла участь у V турнірі з гри «Брейн-ринг» на Кубок Луцького міського голови між 8 командами навчальних закладів нашого міста.

До складу команди коледжу ввійшли капітан команди Олександр Шум (П-32), Тетяна Мазяр (Б-32), Володимир Усик (П-42), Іван Олексюк (П-42), Інна Стащук (П-31) та Наталія Гавриленко (П-31).

...

Пт, Вересень, 29, 2017

У вересні на базі науково-дослідного експериментального майданчика «Інтеграція та соціалізація дітей з особливими потребами в загальноосвітній заклад» ЗОШ №20 м. Луцька розпочала роботу Міжнародна науково-практична конференція «Психолого-педагогічні та медичні технології супроводу дітей з особливими освітніми проблемами в умовах інклюзивного навчання».

Організатори конференції – кафедра педагогічної та вікової психології факультету психології СНУ імені Лесі Українки,...

Пт, Вересень, 29, 2017

Із золотою осінню приходить до нас одне з найважливіших свят – День працівників освіти. Кожен із нас дотичний до святкування, адже всі ми отримували знання в школі, у вищих навчальних закладах. Кожен із нас пам’ятає свого першого вчителя, улюбленого педагога, котрі були нам порадниками, наставниками, людьми, що вели у прекрасний, незвіданий світ знань. А хтось нині сам навчає та виховує молоде покоління, передає свій професійний досвід, набуті знання, вміння, навички, а це – важка та відповідальна праця.

...

Сторінки