Головна / Профіль в Googlе - Академія

Профіль в Googlе - Академія

Алгоритм створення наукового профілю у Google- Академія

Google Scholar – пошукова система, яка дозволяє здійснювати пошук наукової інформації серед багатьох дисциплін та джерел представлених в глобальній мережі, доступ до системи вільний. Google Scholar має вбудовану функцію обліку цитованості окремих публікацій, рекомендується використовувати як додатковий засіб для пошуку наукової інформації і визначення індексів цитованості.

 

Використовуючи єдину форму запиту, можна виконувати пошук різної тематики і за різними джерелами, включаючи рецензовані статті, дисертації, книги, реферати та звіти, опубліковані видавництвами наукової літератури, професійними асоціаціями, вищими навчальними закладами та іншими науковими організаціями.

 

Google Scholar є безкоштовним ресурсом. Складність може виникати щодо доступу до повнотекстових версій знайдених документів, якщо вони знаходяться в платному доступі певних баз даних видавництв та агрегаторів наукової інформації.

 

Пошук відбувається у стандартний спосіб (за ключовим словом або словосполученням) або за розширеними параметрами. Щоб відсортувати результати пошуку, можна скористатись панеллю результатів, розташованою зліва від основного тексту. Google Scholar пропонує можливість пошуку за результатами за критерієм «Дати публікації».

 

Якщо Ви хочете, щоб у результах пошуку були представлені тільки оригінальні роботи (а роботи, які на них посилаються були виключені), варто вимкнути опцію «Показати цитати». У цьому випадку результати пошуку будуть включати тільки інтерактивні посилання. Справа від назви роботи вказані дані щодо зберігання файлу.

 

Всі посилання інтерактивні і забезпечують перехід на веб-сторінку повнотекстової версії статті, якщо вона є відкритою, або на сторінку он-лайн бібліотеки, якщо стаття в платному доступі.

 

Інтерактивна цифра, що знаходяться поруч із записом «Цитовано» дає можливість подивитися публікації, що посилаються на зазначений документ.