Головна / НАГЛЯДОВА РАДА

НАГЛЯДОВА РАДА

Наглядова рада університету створюється відповідно до статті 37 Закону України «Про вищу освіту».

Наказом Міністерства освіти і науки України № 1282 від 19.09.2017 р. затверджено склад Наглядової ради Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Мета діяльності – здійснення освітньої політики та розробка стратегічних цілей функціонування університету.

Наглядова рада Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки сприяє розв’язанню перспективних завдань університету, залученню фінансових ресурсів для забезпечення його діяльності й здійснення громадського контролю за їх використанням, ефективній взаємодії Університету з державними органами та органами місцевого самоврядування, суспільно-політичними організаціями, суб’єктами господарської діяльності в інтересах розвитку та підвищення якості його освітньої діяльності і конкурентоспроможності.

До складу Наглядової ради входять представники органів державної влади і управління, громадських і комерційних організацій та установ, промисловці, освітяни, науковці та підприємці.

Головою Наглядової ради Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки обрали народного депутата України Мартиняка Сергія Васильовича, заступником голови Наглядової ради – українського дипломата Моцика Олександра Федоровича, секретарем – депутата Волинської обласної ради Кравчука Святослава Євгеновича.