Головна / Інформація щодо надання грифів Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки 2017 рік

Інформація про надані грифи Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки 2017 рік

Ухвалили:

1. Інформацію проректора з науково-педагогічної і навчальної роботи та рекрутації професора Гаврилюк С. В. взяти до уваги.
  2. Надати гриф «Затверджено» та рекомендувати до друку такі видання:

• Бояр А.О. Основи інтелектуальної власності: навчальний посібник /            2-ге  видання. – 275 с. – 300 примірників за кошти автора.
  • Бартків О.С., Грановський В.Г., Дурманенко Є.А. Діяльність соціального педагога в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку: навчально-методичний посібник. – 237 с. – 100 примірників за кошти авторів.
  • Потапова А.Г. Управління розвитком регіону: практикум. – 100 с. - 100 примірників за кошти автора.
  • Кулинич М.Б., Сафарова А.Т. Бухгалтерський облік: навчальний посібник. – 372 с. – 100 примірників за кошти автора.
  • Громик Ю.В. Практикум з українського правопису: навчальний посібник. – 170 с. – 500 примірників за кошти автора.
  • Громик Ю.В. Старослов’янська мова. Збірник вправ та завдань: навчальний посібник. – 188 с. – 300 примірників за кошти автора.

1. Надати гриф «Рекомендовано» та рекомендувати до друку такі видання:

• Волошина Т.В. Елементи теорії груп: навчальний посібник. – 140 с. – 100 примірників за кошти авторів.
  • Кальчук І.В., Харкевич Ю.І. Елементи теорії наближень: навчальний посібник. – 166 с. – 50 примірників за кошти авторів.
  • Полетило С. А. Практичний порадник студентам-фізикам: навчальний посібник. – 118 с. – 300 примірників за кошти автора.
  • Трохимчук П. П. Теоретична фізика: підручник. – 260 с. - 100 примірників за кошти авторів. – 147 с. - 100 примірників за кошти авторів.
  • Жигалло Т. В., Жигалло К.М., Харкевич Ю.І. Бігармонійний інтеграл Пуассона та його апроксимативні властивості. – 147 c. – 100 примірників за кошти авторів.
  • Піддубний А.М., Харкевич Ю.І. Дослідження операцій: навчальний посібник. – 268 с. – 300 примірників за кошти авторів.
  • Швай О. Л. Методологія математики: навчальний посібник. – 165 с. – 50 примірників за кошти авторів.
  • Шиманський П.Й., Гаврилюк В.Є., Тиможинський В.А., Чепелюк  В.А. Форми та методи самостійної роботи студента над хоровою партитурою: навчально-методичний посібник. – 220 с. – 100 примірників за кошти авторів.
  • Дзяман З. В. Оркестровий клас: хрестоматія. – 148 с. – 50 примірників за кошти авторів.
  • Вітюк В.В., Кисель В. Соціокультурний компонент на уроках розвитку мовлення: навчально-методичний посібник. – 146 с. – 100 примірників за кошти авторів.
  • Яловик В.Т., Яловик А.В. Теорія і методика відновлення працездатності: підручник. – 250 с. – 100 примірників за кошти авторів.
  • Міщенко О.В. Ландшафтознавство: практикум. – 58 с. – 100 примірників за кошти автора.
  • Потапова А.Г. Бізнес-планування: навчальний посібник. – 256 с. – 100 примірників за кошти автора.
  • Бегун С.І. Статистика: навчальний посібник. – 238 с. – 300 примірників за кошти автора.
  • Буняк Н.М., Коленда Н.В., Черчик Л.М. Менеджмент. Практичний курс: навчальний посібник. – 278 с. – 300 примірників за кошти автора.
  • Моклиця М.В. Модернізм в українській літературі ХХ століття: навчальний посібник. – 251 с. – 500 примірників за кошти автора.
  • Зоряна Мацюк, Марія Фенко, Maciej Kulak «Savoir-vivre: Основи міжособистісної комунікації. Навчальний посібник у таблицях. – 180 с. – 100 примірників за кошти автора.
  • Фінанси України: навчальний посібник / за ред. Карліна М.І. – 266 с. – 300 примірників за кошти автора.