Головна / Інформація щодо надання грифів Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки 2016 рік

Інформація про надані грифи Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки 2016 рік

• Лютий

Надано гриф «Рекомендовано» таким виданням:

• Крупка Я.Д., Кулинич М.Б., Сафарова А.Т. Бухгалтерський облік за видами економічної діяльності: навчальний посібник. – 503 с. – 100 примірників за кошти автора;
  • Теорія та практика психологічного тренінгу: навчальний посібник / За ред. Л.В. Засєкіної. – 253 с. – 100 примірників за кошти автора;
  • Вітюк В. В., Кузьмич Б.В. Робота над словниковими словами: навчально-методичний посібник, 1 клас. – 80 с. – 100 примірників за кошти автора;
  • Вітюк В. В., Кузьмич Б.В. Робота над словниковими словами: навчально-методичний посібник, 2 клас. – 79 с. – 100 примірників за кошти автора;
  • Малімон О.О., Захожа Н.Я., Вольчинський А.Я. Основи гри в шахи: навчальний посібник. – 166 с. – 100 примірників за кошти авторів;
  • Буднік С. В., Колосок А. М. Акваріуміст-початківець: навчальний посібник. – 158 с. – 100 примірників за кошти авторів;
  • Петровська Н.М. Вдосконалюй англійську мову: навчальний посібник. – 283 с. – 300 примірників за кошти автора.

Надати гриф «Затверджено» та рекомендувати до друку таке видання:

• Фатенок-Ткачук А.О. Фінансовий облік І. Фінансовий облік ІІ:   навчальний посібник. – 536 с. – 300 примірників за кошти автора;

• Травень
  • Надати гриф «Рекомендовано» та рекомендувати до друку такі видання:

• Веремеєнко С.І., Шевчук М.Й. Лісове  ґрунтознавство: підручник. – 333 с. – 300 примірників за кошти автора.
  •  Веремійчик І.М. Уроки трудового навчання. 3 клас: навчально-методичний посібник. – 90 с. – 1000 примірників за кошти автора.
  • Карлін М.І., Борисюк О.В. Фінансові офшори: навчальний посібник. – 197 с. – 300 примірників за кошти автора.
  • Карлін М.І., Ліповська-Маковецька Н.І. Податкові системи країн Азії: навчальний посібник. – 240 с. – 300 примірників за кошти автора.
  • Лісовська Т.П. Генетика: навчальний посібник. – 180 с. – 100 примірників за кошти автора.
  • Прокопович Т.А. Основи кольорознавства: навчальний посібник. – 120 с. – 100 примірників за кошти автора.
  • Швайко С.Є., Дмитроца О.Р. Історія розвитку фізіології людини і тварини: навчальний посібник. – 212 с. – 100 примірників за кошти автора.
  • Федонюк С.В. Технології менеджменту знань у суспільстві відкритого співробітництва: навчальний посібник. – 120 с. – 100 примірників за кошти автора.
  • Грицюк І.М. Психофізіологія: навчальний посібник. – 390 с. – 100 примірників за кошти автора.
  • Данилюк Н.О., Пуффалт Дон Вступний курс української фонетики і граматики для носіїв англійської та французької мов: навчальний посібник. A Bilingual Introduction to Ukrainian Phonetics and Grammar for Speakers of English and French. Une Introduction Bilingue à la Phonétique et à la Grammaire de la Langue Ukrainienne pour des Locuteurs Anglophones et Francophones. – 100 с. – 50 примірників за кошти автора.
  • Малімон Л.Я. Психологія управління: навчальний посібник. – 194 с. – 100 примірників за кошти автора.
  • Vasylenko O., Kalynovska I., Koliada E. Great Britain:  History and Culture = Велика Британія: історія і культура: навчальний посібник для самостійної роботи студентів. – 207 с. – 100 примірників за кошти автора.

Надати гриф «Затверджено» та рекомендувати до друку таке видання:

• Кирикилиця В.В., Яциняк О.П. English with dictionaries use for the students of chemistry / Англійська мова з використанням словників для студентів хімічного факультету: навчальний посібник. – 120 с. – 100 примірників за кошти автора.
  • Карлін М.І., Юревич Л.М., Вишневська Н.В., Маховський О.Г., Каун О.Б., Динь І.М. Суспільні фінанси України: навчальний посібник. – 318 с. – 300 примірників за кошти автора.

• Листопад

Надати гриф «Затверджено» та рекомендувати до друку такі видання:

• Булавіна С.Є., Колодяжна В.В., Крисюк Ю.П., Коренга Ю.В., Юхимюк О.М. Основи правознавства: навчальний посібник. – 236 с. – 100 примірників за кошти автора.

Надати гриф «Рекомендовано» та рекомендувати до друку такі видання:

• Гунчик І.О., Хайчевська Т.М. Lexicologie du français modernе: навчальний посібник. – 154 с. – 100 примірників за кошти автора.
  • Данилюк О.К. Сучасна українська мова з практикумом: збірник вправ. – 184 с. – 100 примірників за кошти автора.
  • Цимбалюк І.О. Податкова система України: навчальний посібник. – 172 с. – 100 примірників за кошти автора.
  • Карлін М.І., Івашко О.А. Інвестиційні офшори: навчальний посібник. – 222 с. – 300 примірників за кошти автора.
  • Гембарська С.Б., Жигалло К.М. Вища математика: навчальний посібник для студентів спеціальностей «Екологія» та «Хімія»: навчальний посібник. – 176 с. – 300 примірників за кошти автора.
  • Король П.П. Картографічні проекції. Ч.1. Циліндричні проекції: довідник. – 145 с. – 300 примірників за кошти автора.