Головна / Усі події / Збагачуймо душу й серце доброчинністю в день Покрови Пресвятої Богородиці!

Збагачуймо душу й серце доброчинністю в день Покрови Пресвятої Богородиці!

Дорогі друзі! Збагачуймо душу й серце доброчинністю в день Покрови Пресвятої Богородиці!

14 жовтня в інституті філології та журналістики відбудеться доброчинна акція «Подаруй теплий оберіг українському воякові».

У рамках заходу:
• збір теплих шкарпеток для наших захисників;
• виготовлення власноруч оберегів – етноляльок.
Майстер-клас із виготовлення етноляльок проводитиме дизайнер Наталія Слюсаревська.

Довідка: Лялька Подорожниця – старовинна обрядова лялька, яку дарували в дорогу, щоб подорожнього супроводжувала удача. Це рукотворний ангел-охоронець тіла та душі, хороший подарунок для всіх людей, які знаходяться далеко від дому.
Ця маленька лялечка з торбинкою в руках, ніби зібралася в дорогу. У торбинці вона має дрібку землі (щоб мандрівник повернувся додому) та зерно (щоб подорожній був завжди ситий). Увесь вигляд цієї ляльки говорить про те, що поруч – надійний супутник, який допоможе далеко від дому в будь-яких ситуаціях. Подорожниця має дуже сильний терапевтичний ефект, що полягає у впевненості – все буде добре. Саме тому вона є надійним оберегом, адже, як ми думаємо, так і складається.
Як стверджує майстриня, ляльки, виготовлені в такий день, мають потужну захисну енергетику!

Перелік матеріалів, необхідних для виготовлення ляльки:
- світла тканина (для голови) - 20х20 см;
- кольорова тканина (для спідниці) - 10х20(25) см (краще зробити дві спідниці - нижню (світлішу, з дрібним візерунком) і верхню (більщ цупку));
- тонка кольорова тканина (для хустини) - трикутник, половина квадрата 20х20 см;
- світла тканина (для рукавів) - 10х20 см;
- мереживо або шматочок вишивки (для фартушка) - 6х10 см;
- тонка тканина (для торбинки) - 10х10 см;
- синтепон (для наповнення голівки);
- міцні червоні нитки (для перев'язування);
- кольорові нитки вишивальні, ірис тощо (для пояса);
- стрічки, мереживо (для оздоблення);
- ножиці.
Матеріали бажано підбирати натуральні, гармонійні за кольорами.

Вівторок, 14 Жовтень, 2014 - 13:00
Вівторок, 14 Жовтень, 2014 - 14:00
Інститут філології та журналістики СНУ імені Лесі Українки, ауд. 101 (вул. Винниченка, 30а).