Головна / Усі події / Засідання Українсько-польського форуму партнерства

Засідання Українсько-польського форуму партнерства

28 жовтня 2017 р. об 11.00 на базі СНУ імені Лесі Українки відбудеться засідання Українсько-польського форуму партнерства під головуванням журналіста, політичного оглядача Віталія Портникова та директора Центру східноєвропейських досліджень Варшавського університету Яна Маліцкі.

На засіданні обговорюватимуться актуальні питання співробітництва між Польщею і Україною та робочі питання форуму.

З української сторони у засіданні візьмуть участь журналіст, політичний оглядач Віталій Портников; директор Інституту світової політики Альона Гетьманчук; перший віце-президент Польсько-української господарчої палати Олег Дубіш; ректор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Ігор Коцан; професор, ректор Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника Ігор Цепенда.

Польська делегація у складі директора Центру східноєвропейських досліджень Варшавського університету Яна Маліцкі; члена Східноєвропейської комісії Польської академії наук Яна Яцека Бруського; голови Київського відділення Польської академії наук Павела Коваля; директора Інституту політичних студій Польської академії наук Гжегожа Мотики і директора Південно-східного наукового інституту в Перемишлі Станіслава Стемпеня.

Також участь у форумі візьмуть Генеральний консул Республіки Польща в Луцьку Вєслав Маріан Мазур і польський дипломат, колишній Надзвичайний і Повноважний посол Польщі в Україні Яцек Ключковський.

Місце проведення: навчальний корпус Н, ауд. 53 (вул. Винниченка, 30а).

Субота, 28 Жовтень, 2017 - 11:00
П'ятниця, 27 Жовтень, 2017 - 13:00
бібліотека СНУ імені Лесі Українки (вул. Винниченка, 30а).