Головна / Усі події / Засідання секції з фізичної культури і спорту відділення вищої освіти НАН України

Засідання секції з фізичної культури і спорту відділення вищої освіти НАН України

17 червня о 12.00 на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбудеться засідання секції з фізичної культури і спорту відділення вищої освіти Національної академії наук України.

Гостей та учасників заходу вітатимуть голова секції з фізичної культури і спорту відділення вищої освіти НАНУ, доктор економічних наук, професор, ректор Національного університету фізичного виховання і спорту України Євгеній Імас, директор департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування, професор кафедри ортопедагогіки та реабілітології НПУ ім. Драгоманова, доктор педагогічних наук, професор Андрій Шевцов, доктор біологічних наук, професор, ректор СНУ ім. Лесі Українки Ігор Коцан.

У рамках засідання відбудуться круглі столи на такі теми: «Напрями та механізми залучення різних груп населення України до оздоровчої рухової активності. Удосконалення нормативно-правових основ системи фізичного виховання в школі», «Підготовка науково-педагогічних кадрів у докторантурі та аспірантурі в сучасних умовах», «Стан та перспективи підготовки фахівців із фізичної реабілітації. Шляхи співпраці навчальних та лікувальних закладів. Обговорення стандарту вищої освіти України для бакалаврів у галузі знань 22 охорона здоров’я зі спеціальності 227 “Фізична реабілітація”» .

Зустріч завершиться обговоренням проблем галузі фізичної культури і спорту та підбиттям підсумків засідання.

 

 

Дата та час події: 
П'ятниця, 17 Червень, 2016 - 12:00
Кінець події: 
П'ятниця, 17 Червень, 2016 - 17:00
Місце проведення події: 
корпус В, ауд. 107 (вул. Винниченка, 30).