Головна / Усі події / Запрошуємо студентів відвідати лекцію, присвячену діяльності ООН

Запрошуємо студентів відвідати лекцію, присвячену діяльності ООН

20 вересня, о 12.00 доцент кафедри міжнародних відносин і регіональних студій Наталія Романюк проведе лекцію «Разом заради миру: повага, безпека, та гідність для всіх». Мета заходу – привернути увагу до глобальних проблем людства.

Науковець розповість про історію створення, мету та принципи діяльності, організаційну структуру, членство (постійні та непостійні члени Ради Безпеки ООН) та принципи голосування в ООН.

Поза увагою не залишаться й нові виклики та загрози міжнародному миру і безпеці, які покликана попереджувати ООН (миротворчі операції).

Усіх охочих узяти участь просимо попередньо зареєструватися за адресою: вул. Потапова, 9, корпус С, каб. 122, тел.: (099) 9351125 – Тетяна Кулик.

Середа, 20 Вересень, 2017 - 12:00
Середа, 20 Вересень, 2017 - 14:30
конференц-зала бібліотеки СНУ імені Лесі Українки (вул. Винниченка, 30а).