Головна / Усі події / Запрошуємо на зустріч із авторкою книги «Гендер для всіх. Виклик стереотипам»

Запрошуємо на зустріч із авторкою книги «Гендер для всіх. Виклик стереотипам»

26 травня о 14.00 год. у бібліотеці Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбудеться зустріч із експерткою з гендерних питань, кандидаткою соціологічних наук  Тамарою Марценюк, яка презентуватиме свою нову книгу «Гендер для всіх. Виклик стереотипам».

У 2015 році на онлайн платформі «Прометеус» було запущено авторський курс Тамари Марценюк «Жінки і чоловіки: гендер для всіх». На основі матеріалів курсу видано цю книгу.

 

Довідка: 

За останні три роки Тамара Марценюк викладала англомовні авторські курси у Німеччині, читала публічні лекції та проводила дослідження в Канаді, США, Швеції, Великій Британії тощо. Учасниця численних міжнародних стипендійних програм та міжнародних конференцій, авторка он-лайн курсу з теорії та практики гендеру. 

Книга «Гендер для всіх» якраз так і називається, адже розрахована на досить широку цільову аудиторію. Читачок і читачів, які зацікавлені в тому, аби критично задуматися над суспільними стереотипами щодо жінок і чоловіків. Авторка намагалася зібрати як свій власний досвід досліджень українського суспільства так і напрацювання своїх колежанок і колег із різних міст України. Ця книга – це також і освітній, просвітницький проект, покликаний продемонструвати глибину проблематики гендерної нерівності.

Дата та час події: 
П'ятниця, 26 Травень, 2017 - 14:00
Кінець події: 
П'ятниця, 26 Травень, 2017 - 15:15
Місце проведення події: 
навчальний корпус Н СНУ імені Лесі Українки (вул. Винниченка, 30а).