Головна / Усі події / Запрошуємо на психологічний фестиваль

Запрошуємо на психологічний фестиваль

27–29 травня 2016 року на базі спортивно-оздоровчого табору «Гарт» Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбудеться весняний «Психологічний фестиваль на Світязі».

Науковий захід спрямований на фахівців, які прагнуть до самопізнання і творчої реалізації, орієнтовані на розвиток інноваційних технологій у психології та психотерапії, та студентів, котрі хочуть розвинути свої особисті й професійні якості, освоїти нові технології та психологічні практики, а також усіх, кого цікавить розвиток свого психологічного й духовного потенціалу.

Організатори фестивалю – Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки та Рівненський державний гуманітарний університет, за підтримки Міністерства освіти і науки України.

У рамках фестивалю протягом трьох днів прочитають лекції понад 60 тренерів. Заплановано 100 тренінгів, майстер-класів, воркшопів, що будуть відбуватися одночасно з 9:00 до 17:30 год.

Простір фестивалю відкрито для психологічно-навчальних творчих проектів: музичних, театральних, танцювальних, художньо-образотворчих тощо.

Для учасників є можливість познайомитися з різними напрямами сучасної психології та психотерапії, взяти участь у майстер-класах, опрацювати свої проблеми, отримати новий імпульс до подальшого розвитку, подивитися на роботу різних тренерів, показати себе й отримати нові знання, встановити ділові та дружні контакти. Для ведучих є змога презентувати свій метод, провести майстер-клас (до 3-х годин), творчу майстерню, обговорити актуальні питання в неформальному спілкуванні.І, нарешті, просто відпочити в красивому місці в хорошій компанії.

Під час фестивалю можна безпосередньо взяти участь у майстер-класах та тренінгах за такими напрямами:

• сімейна системна терапія;
  • психотерапія;
  • арттерапія;
  • психологічна експертиза;
  • стрес-менеджмент;
  • конфлікти та їхня модерація;
  • психоаналіз;
  • трансакційний аналіз;
  • НЛП;
  • техніки особистісного зростання;
  • психологічне консультування;
  • організаційне консультування;
  • казкотерапія;
  • піскова терапія;
  • мандалотерапія;
  • глинотерапія;
  • ґудзикотерапія;
  • музична психотерапія;
  • ігротерапія.

Оргвнесок за 1 день перебування на фестивалі при попередній оплаті становить 150 грн.

Інші випадки оплати за участь у фестивалі:

-          для тренерів, які бажають провести майстер-клас чи тренінг, участь у фестивалі безкоштовна в разі залучення 8 учасників;

-          для тренерів, які бажають провести майстер-клас чи тренінг у разі залучення 4 учасників участь у фестивалі, – 50 % від вартості оргвнеску;

-          для тренерів, які бажають провести майстер-клас чи тренінг у разі залучення 2 учасників, – 75 % від вартості оргвнеску;

-          оплата для студентів передбачає знижки в розмірі до 25 % від вартості оргвнеску.

Якщо бажаєте бути учасником, Вам потрібно зв’язатися з представником оргкомітету, який після отримання оргвнеску зареєструє Вас як учасника фестивалю (для цього необхідно буде повідомити Ваше ім’я, регіон та контакти (моб., e-mail)).

Реєстрація учасників:

Контактні особи:

Борейчук Ірина Олегівна (тел. 097-669-82-59),

Ставицька Олена Григорівна (тел. 063-681-78-81).

e-mail: svityaz_fest@mail.ru

Реєстрація тренерів:

Контактні особи:

Борейчук Ірина Олегівна (тел. 097-669-82-59),

Ставицька Олена Григорівна (тел. 063-681-78-81).

e-mail: svityaz_fest@mail.ru

Учасники забезпечуються житлом та харчуванням згідно з передоплатою. Гроші надсилати поштовим переказом за адресою:

43018 м. Луцьк, 8-й Малоомелянівський провулок, будинок 11,

Мушкевич Мирослава Іванівна.

Проживання у три-, чотиримісних будиночках коштує 150 грн за 1 день.

Проживання у будиночках котеджного типу – 200 грн за 1 день.

Харчування (шведський стіл) – 250 грн за 1 день.

З питань бронювання житла та харчування звертатися:

Мушкевич Мирослава Іванівна,

тел. моб.: (095)1560684; тел. роб.: (0332)249001;

e-mail: mira_mush@yahoo.com; max_um@rambler.ru

Всього за три дні:

450 грн – проживання;

750 грнхарчування;

450 грн – оргвнесок.

1650 грн – усього за три дні на одну людину.

П'ятниця, 27 Травень, 2016 - 09:00
Неділя, 29 Травень, 2016 - 18:00
база спортивно-оздоровчого табору «Гарт» (Волинська область, Шацький район, с. Світязь).