Головна / Усі події / Запрошуємо на презентацію унікальної української пам’ятки 1607 року

Запрошуємо на презентацію унікальної української пам’ятки 1607 року

15 лютого о 14.00 у бібліотеці СНУ імені Лесі Українки відбудеться презентація унікальної української пам’ятки – видання «Лѣкарство на ωспалый оумыслъ чоловѣчїй».

Нове тритомне видання «Лѣкарство на ωспалый оумыслъ чоловѣчїй» – це факсимільний передрук збірника релігійних творів, що побачив світ в Острозі в друкарні В. Острозького 1607 р.

Презентацію проведе доктор філологічних наук, професор Віктор Мойсієнко (Житомирський державний університет імені Івана Франка). Запрошуємо науковців, зокрема мовознавців, літературознавців, істориків, релігієзнавців, філософів, а також учителів, журналістів, студентів та всіх шанувальників української мови.

Четвер, 15 Лютий, 2018 - 14:00
Четвер, 15 Лютий, 2018 - 16:00
бібліотека СНУ імені Лесі Українки (вул. Винниченка 30а, каб.53).