Головна / Усі події / Запрошуємо на презентацію проекту «1429: З’їзд європейських монархів у Луцьку»

Запрошуємо на презентацію проекту «1429: З’їзд європейських монархів у Луцьку»

16 січня о 15.00 у приміщенні Центру туристичної інформації та послуг (вул. Сенаторки Левчанівської, 2) відбудеться презентація проекту «1429: З’їзд європейських монархів у Луцьку».

Цьогоріч наше місто святкуватиме 590-річницю З’їзду. Для Луцька З’їзд європейських монархів став історичною віхою, адже після нього місто здобуло європейське визнання.
Для того, аби зрозуміти епоху, у яку відбулась ця подія, її історичні, політичні, культурні передумови, управління туризму і промоції міста спільно з КП «Центр туристичної інформації та послуг», а також з Волинським краєзнавчим музеєм та його відділами, Східноєвропейським національним університетом ім. Лесі Українки, за підтримки краєзнавців та істориків започатковує просвітницький проект публічних лекцій, екскурсій, виставок, квестів «1429: З’їзд європейських монархів у Луцьку». Упродовж року в лучан і гостей міста буде унікальна можливість дізнатись, для чого був організований З’їзд, чому він відбувся саме у Луцьку, про видатних особистостей того періоду, тогочасне суспільство, політику, релігію, культуру, музику, живопис, моду та кухню тощо.
Науковці, дослідники, краєзнавці розповідатимуть найцікавіші факти про цю подію та навколо неї. У команді проекту: кандидат історичних наук, директор Центру туристичної інформації та послуг Оксана Штанько, заступник декана факультету з інноваційно-ґрантової міжнародної співпраці СНУ ім. Лесі Українки, старший викладач кафедри документознавства і музейної справи Тетяна Яцечко-Блаженко,дослідник історії караїмів на Волині Володимир Шабаровський, краєзнавець, головний редактор інтернет видання «Хроніки Любарта» Олександр Котис, історик, начальник відділу охорони культурної спадщини Луцької міської ради Петро Троневич, кандидат історичних наук, доцент кафедри археології, давньої та середньовічної історії України СНУ ім. Лесі Українки Сергій Панишко, завідувач відділу давньої історії Волинського краєзнавчого музею Тарас Верба, докторант НМАУ ім. П. І. Чайковського Іван Кузьмінський та багато інших цікавих особистостей.

Дата та час події: 
Середа, 16 Січень, 2019 - 15:00
Кінець події: 
Середа, 16 Січень, 2019 - 17:00
Місце проведення події: 
Центр туристичної інформації та послуг (вул. Сенаторки Левчанівської, 2).