Головна / Усі події / Всеукраїнський тур Європейського молодіжного парламенту–2013

Всеукраїнський тур Європейського молодіжного парламенту–2013

Європейський молодіжний парламент в Україні запрошує взяти участь у міні-сесіях, що відбудуться в обласному центрі.
40 учасників із різних шкіл і ВНЗ м. Луцька обговорюватимуть, дискутуватимуть на тему «Від асоціації до згоди» («From Association to Agreement»).
Контактні дані головних організаторів:
Юлія Пустовойтова: (093) 726 56 31, 4interrail@gmail.com
Крістабель Мванго: (063) 130 55 13, mvangochristabel33@ gmail.com

 

ІV Всеукраїнський Інтер-Рейл тур Європейського молодіжного парламенту

16–22 вересня відбудеться ІV Всеукраїнський тур (Іnter-Rail) «Європейського молодіжного парламенту–Україна». Проект передбачає проведення дводенних англомовних сесій у 15 містах країни під керівництвом досвідчених модераторів. Загалом у заходах візьме участь близько 600 учнів місцевих шкіл, студентів й учасників проектів ЄМП із Європи.
Іnter-Rail – це навчальний проект «ЄМП–Україна», спрямований на розвиток активної позиції молоді в регіонах України. Протягом одного тижня п’ять команд модераторів (голів комітетів) подорожуватимуть країною, залучаючи місцеву молодь до участі в англомовних конференціях. Загалом буде проведено 15 дводенних конференцій у різних містах України: Луцьку, Харкові, Донецьку, Дніпропетровську, Черкасах, Тернополі, Полтаві, Запоріжжі, Дніпродзержинську, Херсоні, Хмельницькому, Чернігові, Ялті, Кривому Розі, Одесі.
Під час конференції делегати поділені на комітети, в яких вони працюють над резолюціями з визначених тем. Другий день заходу – дебати (учасники захищають свої резолюції перед іншими комітетами). Робоча мова обговорень – англійська.
Загальною темою Іnter-Rail–2013 є «Від асоціації до згоди» (From Association to Agreement). Теми комітетів кожної конференції будуть поєднані загальною темою, однак включатимуть свої унікальні аспекти. Під час конференцій учасники можуть застосовувати власні підходи до вирішення обговорюваних проблем, а також набувають практичний досвід у дослідженнях, дебатах і в процесі демократичного прийняття рішень стосовно соціально-політичних питань на регіональному, національному та міжнародному рівнях.
«ЄМП–Україна» проводить такий захід учетверте. Минулого року в аналогічному заході прийняло участь 505 учнів і студентів із різних куточків України, 213 із яких офіційно приєдналися до організації. Команди модераторів включали в себе представників із України, Португалії, Білорусі, Німеччини, Польщі, Туреччини, Швейцарії, Чехії та Грузії.

Довідка:
Європейський молодіжний парламент (ЄМП) – міжнародна політично нейтральна організація, заснована 1987 р. у Франції. Її мета – підвищення усвідомлення молодими людьми важливості питань, що стосуються Європи, та сприяння отриманню дійсно унікального навчального досвіду. Міжнародна молодіжна неурядова громадська організація «Європейський молодіжний парламент–Україна» (www.eyp.org) – аполітична, неприбуткова організація, яка представляє національний комітет Європейського молодіжного парламенту в Україні з 2000 р. За час свого існування національний комітет «ЄМП–Україна» тричі виборював право на проведення міжнародних сесій ЄМП у Києві (2006 та 2014 рр.) та Львові (2010 р.). ЄМП – це унікальний освітній проект, який об’єднує 35 національних осередків у країнах Європи.

Міжнародна молодіжна громадська організація
Європейський молодіжний парламент – Україна

 

 

Дата та час події: 
Понеділок, 16 Вересень, 2013 - 09:00
Кінець події: 
Вівторок, 17 Вересень, 2013 - 15:00
Місце проведення події: 
Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки (вул. Шопена, 11).