Головна / Усі події / Всеукраїнський семінар проекту ATHENA Сприяння сталості та автономії вищих навчальних закладів

Всеукраїнський семінар проекту ATHENA є заходом, спрямованим на сприяння діалогу в державній політиці та формулювання конкретних рекомендацій щодо просування реформ у галузі управління, автономії та фінансування вищої освіти в Україні. Упродовж роботи семінару міжнародні фахівці обговорюватимуть з українськими колегами проблеми та можливості реформи вищої освіти та шляхи її втілення. Одним із ключових підсумків роботи семінару очікують розробку «дорожньої карти» щодо реформ у сфері автономії та фінансування ВНЗ, а також їхньої реалізації на державному рівні.

Учасники

Цільовою аудиторією семінару є винятково українські фахівці. Серед його учасників планують взяти участь ректори, проректори, начальники структурних підрозділів, головні бухгальтери, начальники відділу кадрів, представники профільних міністерств, спонсори та інші спеціалісти в галузі керування та фінансування вищої освіти.

Організатор

Семінар триватиме в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Організаторами семінару є Асоціація європейських університетів разом із такими українськими партнерами:

• Київському національному університеті імені Тараса Шевченка
  • Донецький національний університет
  • Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки
  • Одеський національний університет імені І. Мечникова
  • Спілка ректорів ВНЗ України
  • Міністерство освіти і науки України

Для реєстрації натисність: http://www.eua.be/athena-ukraine

Середа, 6 Листопад, 2013 - 08:30
Середа, 6 Листопад, 2013 (Увесь день)
Київський національний університет імені Тараса Шевченка ауд. 329, вул. Володимирська 60, 01601, Київ, Україна