Головна / Усі події / Вручення титулу Почесний професор СНУ імені Лесі Українки британцю Тоні Палмеру

Вручення титулу Почесний професор СНУ імені Лесі Українки британцю Тоні Палмеру

3 жовтня о 15.00 відбудеться інавгураційна церемонія вручення титулу Почесний професор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відомому британському кінорежисеру Тоні Палмеру.

У заході візьмуть участь ректор Ігор Коцан, проректори, викладачі та студентство вишу. Представить до нагородження Тоні Палмера завідувач кафедри прикладної лінгвістики, доктор філологічних наук, професор Ірина Біскуб.

Цього ж дня титулований Тоні Палмер виголосить свою першу лекцію.

Довідка:

Тоні Палмер народився 29 серпня 1941 р. у м. Лондоні (Великобританія). Режисер, сценарист, продюсер, оператор, впливовий британський музичний критик, людина, до думки якого прислухалися Ігор Стравінський, Тихон Хренніков, Джон Леннон, багато інших яскравих музикантів... Усе це – Тоні Палмер... Дійсно «людина-оркестр», котра на свій лад озвучує історію сучасної музики.

Понеділок, 3 Жовтень, 2016 - 15:00
Понеділок, 3 Жовтень, 2016 - 16:30
актова зала навчального корпусу А (просп. Волі, 13).