Головна / Усі події / Вручення Doctor Honoris causa Юзефу Зайонцу

Вручення Doctor Honoris causa Юзефу Зайонцу

4 квітня в Лесиному університеті відбудеться вручення Doctor Honoris causa професору, доктору габілітованому, ректору Державної вищої професійної школи в Хелмі Юзефу Зайонцу.

Довідка:
Юзеф Зайонц – видатний науковець, досконалий ректор, видатний польський політичний діяч і передусім приятель України.
Наукову діяльність розпочав у 1973 р. в Інституті механіки Академії наук Польщі, де працював по 1996 р., отримав науковий ступінь кандидата та доктора наук, спеціалізуючись у галузі застосування комплексного аналізу і математики в економіці.
Незалежно від роботи в наукових установах Польщі професор, доктор габілітований Юзеф Зайонц є також доцентом Університету в Йоенсуу (Фінляндія), викладачем Міського університету Нью-Йорку, Колумбійського університету, Столичного університету та Національної політехніки в Мексиці, неодноразово співпрацював із науково-дослідними центрами в Фінляндії, Японії, Мексиці, Німеччині, Україні та Сполучених Штатах Америки. Він рецензент підручників у галузі математики Міністерства національної освіти.
Доктор габілітований Юзеф Зайонц у виборах до Сенату Республіки Польщі (9 жовтня 2011 р.) отримав мандат сенатора. Як політичний діяч працює на користь добросусідських польсько-українських взаємин.

П'ятниця, 4 Квітень, 2014 - 15:00
П'ятниця, 4 Квітень, 2014 - 17:00
Актова зала головного корпусу (просп. Волі, 13).