Головна / Усі події / VІІ Міжнародний конкурс баяністів-акордеоністів “InterSvitiaz accomusik – 2015”

VІІ Міжнародний конкурс баяністів-акордеоністів “InterSvitiaz accomusik – 2015”

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у VІІ Міжнародному конкурсі баяністів-акордеоністів “InterSvitiaz accomusik – 2015”, який відбу­деть­ся 20–23 травня 2015 року в інституті мистецтв Східноєвропейського на­ці­онального універ­си­те­ту імені Лесі Українки.

Мета конкурсу:

-           популяризація баянно-акордеонного виконавського мис­те­цт­ва;

-           підвищення ролі музично-естетичного ви­ховання;

-           репрезентування кращих творів укра­їн­ської та світової класики;

-           виявлення та підтримка обдарованої сту­дентської молоді.

Порядок подання заявок

Заявки на конкурс приймаються орг­ко­мі­тетом до 1 травня 2015 року за ад­ре­сою:   43000 Волинська обл., м. Луцьк, Ковель­сь­ка 15. Форма заявки додається.

Реєстрація учасників відбудеться 20 травня о 14.00 год. за адреcою: м. Луцьк, вул. Ковельська,15

Фінансові умови

Оплата всіх витрат, пов’язаних з участю у конкурсі (проїзд, проживання, хар­чу­вання конкурсантів та супро­воджу­ю­чих осіб) здійснюється за власні кошти, або за кошти орга­нізації, яка відряджає.

Кожен учасник сплачує конкурсний вне­сок:  учасники категорії А – 300 гривнів, учасники категорій Б, В, Г, Д, Е – 350 гривнів, Ж – 400 гривень.

Конкурсний внесок сплачується го­тів­кою під час реєстрації учасників в орг­ко­мітет конкурсу.

Конкурс виконавців проводиться  в семи категоріях

І категорія А – солісти (до 12 років включно), солісти (від 13 років)

ІІ категорія Б – солісти (студенти вищих навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації)

ІІІ категорія В - солісти (студенти вищих навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації)

ІV категорія Г – солісти (студенти вищих музично-педагогічних закладів ІІІ–ІV рівнів акредитації )

V категорія Д – солісти (студенти вищих музично-педагогічних закладів ІІІ–ІV рівнів акредитації)

VI категорія Е – солісти (студенти вищих спеціалізованих музичних навчальних закладів ІІІ–ІV рівнів акредитації)

VIІ категорія Ж – ансамблі (від дуета до октета мінімум з одним баяном або акордеоном із віком старше 18 років)

Програмні вимоги

І категорія А

1. Поліфонічний твір;

2. Твір великої форми;

3. Твір за власним вибором.

Тривалість виступу до 12 хв.

ІІ категорія Б

1. Поліфонічний цикл з фугою;
  2. Твір великої форми;
  3. Твір за власним вибором (бажано українського автора).

Тривалість виступу до 25 хв.

ІІІ категорія В

Довільна програма, яка передбачає ви­конання народної, естрадної та джазової музики.

ІV категорія Г

1. Поліфонічний цикл (з фугою не менше 3-х голосів);
  3. Твір віртуозного характеру;

4.   Твір за власним вибором (бажано українського автора).

Тривалість звучання до 30 хв.

V категорія Д

VI категорія Е

1. Поліфонічний цикл (з фугою не менше 3-х голосів);
  3. Твір віртуозного характеру;

4.   Твір за власним вибором (бажано українського автора).

Тривалість звучання до 30 хв.

VIІ категорія Ж

Довільна програма

Нагороди конкурсу

Нагородний фонд формується з конкурсних внесків учасників та спонсорів.

Переможці конкурсу (І місце в категоріях) нагоро­джу­ють­ся дипломами лауреатів та грошовими преміями.

Лауреати конкурсу (ІІ і ІІІ місця) наго­ро­д­жу­ються дипло­ма­ми лауреатів та цінними подарунками.

на участь у VІІ Міжнародному конкурсі баяністів, акордеоністів

InterSvitiaz accomusic – 2015”

Прізвище,ім’я, по батькові (повністю) ________________________________

Дата народження __________________________________________________