Головна / Усі події / Відкриття стадіону «Спортивне ядро»

Відкриття стадіону «Спортивне ядро»

3 вересня 2015 р. о 12.00 год відбудеться відкриття стадіону Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки «Спортивне ядро».

Участь у церемонії відкриття візьмуть голова наглядової ради вишу, засновник Фонду «Новий Луцьк» Ігор Палиця, ректор університету Ігор Коцан. Також на урочистість запрошені голови Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчик і Волинської обласної ради Валентин Вітер та інші представники місцевої влади.

Цього святкового дня перед глядачами виступатимуть найкращі спортивні команди нашого університету з художньої гімнастики, спортивної аеробіки, кікбоксингу, баскетболу тощо. А також присутні прослухають музичні номери у виконанні студентів вишу.

Місце проведення: університетський стадіон «Спортивне ядро» (вул. Ярощука, 30А).

Довідка: Відкриття і реконструкція спортивного стадіону Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки стали можливими завдяки фінансовій підтримці та сприянню голови наглядової ради, засновника Фонду «Новий Луцьк» Ігоря Палиці. 19 червня з нагоди 75-річчя заснування Лесиного вишу голова правління Фонду Олександр Товстенюк вручив ректору Ігореві Коцану сертифікат на 2 млн грн для реконструкції стадіону.

Четвер, 3 Вересень, 2015 - 12:00
Четвер, 3 Вересень, 2015 - 13:00
Університетський стадіон «Спортивне ядро» (вул. Ярощука, 30А)