Головна / Усі події / «Верона: довго і щасливо?»

«Верона: довго і щасливо?»

«...Ви повістей сумніших не знайдете,

Ніж про любов Ромео і Джульєтти...»

Запрошуємо всіх бажаючих дізнатися, що ж сталося після загибелі Ромео і Джульєтти, 25 квітня о 14.00 до Центру культури і дозвілля Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки (вул. Винниченка, 30, другий поверх, актовий зал).

Кому не відомі ці рядки? Мабуть, одні з найвідоміших у світі – безсмертні слова генія Уїльяма Шекспіра.

Та от що дивно... Втім, людина взагалі – вельми дивне створіння. І найдивніше в ній – це її уява. А під впливом таких величних історій для уяви цілком природно дещо... розгулятися.

От і відомий драматург Г. Горін вирішив одного дня не стримувати свою уяву, адже це був його давній задум – розповісти про те, що відбувалося у місті Верона після трагічної загибелі Ромео і Джульєтти. Бо ж усі зосередили свою увагу на підлітках, а навколо них жили дорослі люди, які про кохання знають набагато більше.

І Г. Горіну – як дорослій людині – було що сказати про це. Тема кохання – перший стимул, що змусив його задумати продовження трагедії Шекспіра. Тому і звернулися до його п’єси «Чума на ваші два роди!» талановиті студенти факультету міжнародних відносин Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки – сценаристи, актори і режисери театру-студії «Modern Globe».

Звичайно, у повному обсязі такий масштабний твір у рамках студентської вистави відтворити важко. Тому колективні творчість і уява всіх без винятку діячів «Modern Globe», плідно попрацювавши, дещо скоротили, дещо адаптували, переклали цю п’єсу мовою Шекспіра, і тепер вона буде представлена на ваш розсуд!

Середа, 25 Квітень, 2018 - 14:00
Середа, 25 Квітень, 2018 - 16:00
центр культури та дозвілля (навчальний корпус В, вул. Винниченка, 30).