Головна / Усі події / В університеті перебуватиме Томас Естерманн – представник Європейської асоціації університетів (Брюссель, Бельгія)

14 липня 2015 року у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки з робочим візитом перебуватиме Томас Естерманн – директор із питань управління, фінансування та розвитку суспільної політики Європейської асоціації університетів (Брюссель, Бельгія).

У рамках візиту передбачено:

8.30 – зустріч із головою Волинської обласної державної адміністрації Володимиром Гунчиком. Тема обговорення – «Політика Волинської обласної державної адміністрації стосовно автономії регіональних університетів».

Місце проведення: м. Луцьк, Київський м-н, 9, кабінет голови ВОДА.

9.00 – урочисте вручення дипломів випускникам Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки освітнього ступеня «магістр» – «Від магістерської до професорської мантії».

Місце проведення: м. Луцьк, просп. Волі, 13, Паркова площа.

11.00 – зустріч із ректором СНУ імені Лесі Українки Ігорем Коцаном.

Місце проведення: м. Луцьк, просп. Волі, 13, корпус А, кабінет ректора.

12.00 – урочисте засідання Сенату Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Виступ Томаса Естерманна «Презентація Європейською асоціацією університетів досягнень у рамках проекту “ATHENA”».

Місце проведення: м. Луцьк, просп. Волі, 13, корпус А, конференц-зала.

Вівторок, 14 Липень, 2015 - 09:00
Вівторок, 14 Липень, 2015 - 12:00