Головна / Усі події / В Академ-Бізнес ХАБі СНУ відбудеться благодійний турнір «Молодіжна ігрова платформа»

Черговий благодійний турнір з інтелектуальних і розвиваючих ігор відбудеться у Коворкінг-Центрі «Академ-Бізнес ХАБ» СНУ імені Лесі Українки (бібліотека СНУ, 5 поверх, вул. Винниченка 30 – А)

Початок 17 вересня 17:00.

Захід направлений на підтримку онкохворих дітей, якими опікуються організатори турніру (творча студія «Фламінго» та ГО «Вирок жити»).

Збиратимуть кошти на лікування цих дітей, тому передбачений благодійний внесок – 10 гривень.

Гратимуть у настільний теніс, «Мафію», «Діксіт», «Показуху», «Бізнес», «Острів скарбів», інші розвиваючі та інтелектуальні ігри.

Запрошують усіх бажаючих.

Понеділок, 17 Вересень, 2018 - 17:00
Понеділок, 17 Вересень, 2018 - 20:00
бібліотека СНУ імені Лесі Українки (вул. Винниченка, 30а).