Головна / Усі події / Урочисте засідання вченої ради факультету філології та журналістики з нагоди 85-річчя від дня народження Луїзи Оляндер

У понеділок, 25 грудня, в ауд. 101 навчально-бібліотечного корпусу Н о 14:00 відбудеться урочисте розширене засідання вченої ради факультету філології та журналістики з нагоди 85-річчя від дня народження Луїзи Костянтинівни Оляндер, доктора філологічних наук, професора, завідувача кафедри слов'янської філології.

Запрошуємо колег, колишніх та теперішніх студентів, друзів - усіх шанувальників Берегині волинської філологічної школи.

Понеділок, 25 Грудень, 2017 - 14:00
Понеділок, 25 Грудень, 2017 - 16:30
факультет філології та журналістики (вул. Винниченка, 30-а, навчально-бібліотечний корпус Н).