Головна / Усі події / Урочисте вручення дипломів освітнього ступеня «Магістр» – «Від магістерської до професорської мантії»

13 лютого 2018 р. об 11.00 відбудеться урочисте вручення дипломів здобувачам вищої освіти у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки. У цей святковий день понад 800 юнаків і дівчат отримають диплом освітнього ступеня «Магістр», 261 з яких – із відзнакою.

Перед студентською спільнотою та професорсько-викладацьким колективом виступатимуть представники обласної та міської влади, почесні гості вишу. З вітальними словами до випускників звернеться ректор Лесиного університету, професор Ігор Коцан.

Запрошуємо рідних, близьких і друзів випускників, представників ЗМІ та всіх, хто має бажання розділити з нами це свято.

Вівторок, 13 Лютий, 2018 - 11:00
Вівторок, 13 Лютий, 2018 - 12:30
Волинський обласний академічний музично-драматичний театр імені Т. Г. Шевченка (Театральний майдан, 2).