Головна / Усі події / «Університет та працедавці: співпраця для якості освіти»

«Університет та працедавці: співпраця для якості освіти»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо до участі у круглому столі:

«УНІВЕРСИТЕТ ТА ПРАЦЕДАВЦІ: СПІВПРАЦЯ ДЛЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ»

 

Чому це важливо
Спільне бачення Східноєвропейським національним університетом імені Лесі Українки та працедавцями Волині особливостей та вимог ринку праці - основна передумова відповідності рівня підготовки вимогам регіонального бізнесу та подальшого працевлаштування випускників університету.

Практична цінність
Активізація співпраці та налагодження якісного зворотного зв'язку між університетом та працедавцями - наша відповідь викликам, які стоять перед освітою та економікою України сьогодні.

У ПРОГРАМІ:

1. Привітання. Представлення та знайомство учасників.
Вступне слово декана Факультету міжнародних відносин, кандидата географічних наук, доцента Сергія Федонюка.
2. Особливості діяльності українських підприємств в умовах нової політичної та економічної реальності… чи стане усе це поштовхом до змін у системі вищої освіти та у взаєминах вузу із роботодавцями?
Спікер: Валентин Собчук - кандидат фізико-математичних наук, доцент, керівник напрямку автоматизації виробничих процесів АТ «УГМК».

3. Що є гарантією затребуваності на ринку праці та успішного працевлаштування сьогоднішніх випускників, які якості та навички зможуть підвищити конкурентоспроможність випускників на ринку праці у різних сферах бізнесу. Особливості кадрової політики в області розвитку персоналу підприємств АТ «СКФ Україна» та ПрАТ «Волиньхолдинг» (ТМ «Торчинпродукт»).
Спікери: Вікторія Шатан - начальник відділу по роботі з персоналом АТ «СКФ Україна»,
Світлана Пілюк - начальник відділу по роботі з персоналом ПрАТ «Волиньхолдинг».

4. Чи є відмінності у моделях бізнесу європейських та українських компаній у частині політики розвитку та утримання персоналу? Відсутність чого найбільше відчувалась при виході моєї компанії на європейські ринки.
Спікер: Наталія Йонік - начальник відділу по роботі з персоналом компанії СП ТОВ «Модерн-Експо».
5. Робота служб по роботі з персоналом торгівельних компаній та торгово-розважальних комплексів у частині залучення персоналу та формування кадрового резерву нового прийому.
Спікери: Сергій Маленицький - начальник відділу кадрів ТОВ «Континіум – Трейд» (мережа Там-Там), Ольга Семенюта - менеджер з персоналу ТОВ «Порт Сіті Груп».

6. Значимість злагодженої роботи та спільного підходу університету та працедавців до питання організації, підготовки, проведення практичних занять, екскурсій та виробничої практики студентів.
Спікер: Марина Кущенко -начальник відділу з управління персоналом
ТОВ « Кромберг енд Шуберт Україна».
7. Сьогоднішні випускники про ринок праці: розуміння, очікування, рівень готовності.
Спікер: Юлія Поліщук - представник органу студентського самоврядування.
8. Три ключові компетенції, які хоче отримати сьогоднішній роботодавець від випускника або Якби я був студентом, то щоб я зараз вивчав у першу чергу.
Спікери: Віктор Мозоль - комерційний директор гіпермаркету «Нова лінія» у Луцьку,
Сергій Леонтьєв - приватний підприємець.
9. Підведення підсумків: створення інструментів покращення взаємодії університету та роботодавців у питаннях забезпечення максимальної відповідності навчальних програм потребам ринку праці.

 

 

 

Дата та час події: 
Вівторок, 24 Червень, 2014 - 15:00
Кінець події: 
Вівторок, 24 Червень, 2014 - 16:00
Місце проведення події: 
Бібліотека Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, конференц-зал (вул. Винниченка, 30а).