Головна / Усі події / Університет підтримує акцію міськради «Зробимо Луцьк чистим – 2018»

Університет підтримує акцію міськради «Зробимо Луцьк чистим – 2018»

20 квітня у рамках акції міськради «Зробимо Луцьк чистим – 2018» відбудеться загальноуніверситетська толока з прибирання територій вздовж річки Сапалаївки (від вул. Шопена до вул. Клима Савури) і територій, закріплених за навчальними корпусами та гуртожитками університету, також – стадіону «Спортивне ядро», ботанічного саду «Волинь» та студмістечка.

Викладачі та студенти СНУ імені Лесі Українки згідно з розпорядженням ректора СНУ імені Лесі Українки будуть забезпечені необхідними інструментами, матеріалами і транспортними засобами для вивезення сміття.

Територію ботанічного саду по вул. Шопена прибиратимуть такі факультети: географічний; психології та соціології; історії, політології та національної безпеки.

Юридичний факультет відповідає за прибережну смугу річки Сапалаївка і територію навколо стадіону «Спортивне ядро».

Ботанічний сад по вул. Потебні прибиратимуть студенти та викладачі біологічного та хімічного факультетів, факультету інформаційних систем, фізики та математики, факультету міжнародних відносин, факультету економіки та управління, факультету педагогічної освіти та соціальної роботи, факультету культури та мистецтв.

На території студентського містечка по вул. Володимирській, 1 працюватимуть колективи факультетів фізичної культури спорту та здоров’я, іноземної філології та факультету філології та журналістики.

Дата та час події: 
П'ятниця, 20 Квітень, 2018 - 09:00
Кінець події: 
П'ятниця, 20 Квітень, 2018 - 13:00
Місце проведення події: 
СНУ імені Лесі Українки (просп. Волі, 13).